29.01.2016  Informacja prasowa

Skarb Państwa - Ministerstwo Finansów podpisało z Sygnity umowę na „Zakup usług dla Systemu e-Podatki i jego komponentów, a także dostawę oprogramowania oraz świadczenie usług dodatkowych”. Jest to dodatkowa umowa uzupełniająca do kontraktu podpisanego w lutym 2013 roku na budowę, wdrożenie i utrzymanie Systemu e-Podatki, wartego 232,1 milionów złotych brutto. Wartość podpisanej dzisiaj umowy osiągnie maksymalnie 80,7 milionów złotych brutto. Podpisana umowa obejmuje świadczenie dalszego rozwoju systemu e-Podatki i jego komponentów, a także dostawę i utrzymanie oprogramowania do 2022 roku. Zawarcie umowy uzupełniającej pozwala Zamawiajacemu wprowadzić nowe funkcjonalności do systemu, które nie mogły być przewidziane w 2012 roku na etapie przygotowania i publikacji Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

PDF (164.45 kB) Sygnity podpisało ze Skarbem Państwa umowę rozszerzającą zakres realizacji Programu e-Podatki   
 • 22.05.2017    Powołanie nowych Członków Zarządu    Aktualność

  Zarząd Sygnity S.A. poinformował o powołaniu przez Radę Nadzorczą Spółki dwóch nowych Członków Zarządu: Mariusza Juraka oraz Tomasza Kozdryka.

  czytaj więcej   

  18.05.2017    Sygnity S.A. partnerem ABB    Aktualność

  Sygnity S.A., w ramach umowy partnerskiej podpisanej z ABB – światowym liderem wśród dostawców innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu, rozpoczyna sprzedaż i wdrożenia dedykowanych rozwiązań aplikacyjnych ABB klasy Enterprise

  czytaj więcej   

  28.04.2017    Oświadczenie Zarządu    Aktualność

  Sygnity S.A. oświadcza, że nie łaczy ją z Polską Spółką Gazownictwa Sp. z o.o. umowa na realizację usługi serwisowej Systemu zarządzania Infrastrukturą, zawarta na okres 30 lat.


  czytaj więcej   

  12.04.2017    Analityka wspierająca nowoczesne strategie sprzedażowe    Aktualność

  Analityka wspierająca nowoczesne strategie sprzedażowe


  Popularyzacja wykorzystania analityki biznesowej we wszystkich obszarach funkcjonowania nowoczesnych banków przekłada się na zupełnie nowy wymiar wyzwań z jakimi powinniśmy się zmierzyć.

  czytaj więcej   

  11.04.2017    Oświadczenie Zarządu    Aktualność

  Odnosząc się do raportu bieżącego nr 33/2017, który informuje, że w dniu 10 kwietnia 2017 roku do Spółki wpłynęło wypowiedzenie umowy od jednego z podwykonawców, Zarząd Sygnity S.A. oświadcza, że Spółka pozostawała w sporze z tym podwykonawcą od kilku miesięcy, o czym informowała we wcześniejszych raportach okresowych i w raporcie bieżącym nr 47/2016.

  czytaj więcej   
  zobacz wszystkie aktualności   

Kontakt dla mediów

Lidia Kłosowska

Dyrektor ds. Marketingu i Relacji Partnerskich

+48 508 021 623

lklosowska@sygnity.pl

Zobacz także:

Raporty bieżące

Dowiedz się więcej 

Prezentacje i webcasty

Dowiedz się więcej 

Wybrane dane finansowe

Dowiedz się więcej