29.01.2016  Informacja prasowa

Skarb Państwa - Ministerstwo Finansów podpisało z Sygnity umowę na „Zakup usług dla Systemu e-Podatki i jego komponentów, a także dostawę oprogramowania oraz świadczenie usług dodatkowych”. Jest to dodatkowa umowa uzupełniająca do kontraktu podpisanego w lutym 2013 roku na budowę, wdrożenie i utrzymanie Systemu e-Podatki, wartego 232,1 milionów złotych brutto. Wartość podpisanej dzisiaj umowy osiągnie maksymalnie 80,7 milionów złotych brutto. Podpisana umowa obejmuje świadczenie dalszego rozwoju systemu e-Podatki i jego komponentów, a także dostawę i utrzymanie oprogramowania do 2022 roku. Zawarcie umowy uzupełniającej pozwala Zamawiajacemu wprowadzić nowe funkcjonalności do systemu, które nie mogły być przewidziane w 2012 roku na etapie przygotowania i publikacji Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

PDF (164.45 kB) Sygnity podpisało ze Skarbem Państwa umowę rozszerzającą zakres realizacji Programu e-Podatki   
 • 05.01.2017    Nowe aplikacje użytkownika systemów Elixir i Euro Elixir, opracowane przez Sygnity na zlecenie KIR, wspierają rozwój sektora bankowego    Aktualność

  W wyniku współpracy Sygnity i Krajowej Izby Rozliczeniowej banki, będące uczestnikami prowadzonych przez KIR systemów rozliczeniowych Elixir i Euro Elixir, korzystają z nowej wersji aplikacji użytkownika. Wśród korzyści z zaprojektowanej i wdrożonej przez Sygnity aplikacji, warto wymienić m.in. wygodne wyszukiwanie informacji i monitorowanie danych oraz możliwość pracy wielostanowiskowej. Aplikacja pozwala obsłużyć nawet do 2 mln transakcji na godzinę.

  czytaj więcej   

  03.01.2017    Nowy numer magazynu WULKAN    Aktualność


  czytaj więcej   

  29.12.2016    Sygnity inwestuje w sektor ochrony zdrowia    Aktualność


  czytaj więcej   

  19.12.2016    Sygnity – konsekwentne budowanie fundamentów pod dalszy rozwój Grupy Kapitałowej    Aktualność


  czytaj więcej   

  20.10.2016    Moduł VAT w kontrakcie e-Podatki gotowy do testów    Aktualność


  czytaj więcej   
  zobacz wszystkie aktualności   

Kontakt dla mediów

Lidia Kłosowska

Dyrektor ds. Marketingu i Relacji Partnerskich

+48 508 021 623

lklosowska@sygnity.pl

Zobacz także:

Raporty bieżące

Dowiedz się więcej 

Prezentacje i webcasty

Dowiedz się więcej 

Wybrane dane finansowe

Dowiedz się więcej