• 03.09.2012   Quatra zaprasza na konferencję ERP GigaCon

  Zapraszamy do wzięcia udziału w X edycji konferencji ERP, poświęconej najnowszym osiągnięciom w ramach Zintegrowanych Systemów Zarządzania klasy ERP.

  czytaj więcej   
 • 16.08.2012   Komentarz Zarządu do wyników finansowych za 6Q 2011/2012

  Wyniki osiągnięte przez spółkę w VI kwartale roku obrotowego 2011/2012 znajdowały się pod silną presją czynników zewnętrznych, w dużej mierze niezależnych od spółki. Główny wpływ na nie miało trwające ponad 4 miesiące wezwanie do sprzedaży akcji ogłoszone przez Asseco Poland S.A., a także trudne otoczenie makroekonomiczne przekładające się na ogólnie niski poziom kontraktacji w branży IT.

  czytaj więcej   
 • 19.07.2012   Sygnity we współpracy z Nokia Siemens Networks dostarczy systemy rozliczeń dla polskiej branży utilities

  Sygnity S.A. i Nokia Siemens Networks będą wspólnie pracować nad systemami rozliczeń czasu rzeczywistego dla sektora użyteczności publicznej i inteligentnych sieci w Polsce.

  czytaj więcej   
 • 10.07.2012   Zmiany w Zarządzie Sygnity. Janusz R. Guy powołany do pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu.

  Giełdowa spółka SYGNITY S.A. informuje o zmianie na stanowisku Prezesa Zarządu. Do pełnienia tej funkcji Rada Nadzorcza powołała Janusza R. Guy’a, dotychczasowego członka Rady Nadzorczej. Zastąpi on na tym stanowisku Prezesa Norberta Biedrzyckiego.

  czytaj więcej   
 • 02.07.2012   Ruszył Nowy Portal Informacyjny ZUS

  Nowy Portal Informacyjny ZUS, będący częścią Platformy Usług Elektronicznych (PUE), jest już dostępny dla klientów. Stworzony przez spółkę Sygnity S.A. serwis umożliwia dostęp do usług świadczonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych za pośrednictwem Internetu.

  czytaj więcej   
 • 15.06.2012   Sygnity dla projektu e-zdrowie

  Sygnity zawarło umowę z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia na zaprojektowanie, realizację i nadzór gwarancyjny systemów informatycznych w ramach projektu e-zdrowie. 

  czytaj więcej   
 • 24.05.2012   Sygnity konsekwentnie rozbudowuje portfel nowoczesnych rozwiązań, realizując strategię wzrostu

  Dom Maklerski NOBLE Securities SA zlecił Sygnity dostosowanie głównego systemu maklerskiego do współpracy z nowym systemem transakcyjnym UTP (Universal Trading Platform)  wdrażanym przez  Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. To już dwunaste biuro maklerskie, które zdecydowało się na współpracę z Sygnity przy implementacji nowych rozwiązań informatycznych zgodnych z wdrażaną przez GPW platformą. Zarząd Sygnity szacuje, że przychody spółki z tytułu dostosowania systemów biur maklerskich do platformy UTP wyniosą blisko 10 mln złotych.

  czytaj więcej   

Kontakt dla mediów

Lidia Kłosowska

Dyrektor ds. Marketingu i Relacji Partnerskich

+48 508 021 623

lklosowska@sygnity.pl

Zobacz także:

Raporty bieżące

Dowiedz się więcej 

Prezentacje i webcasty

Dowiedz się więcej 

Wybrane dane finansowe

Dowiedz się więcej