Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem. Dzięki inspirującym zadaniom powstają nowatorskie rozwiązania. Angażując się w realizację kolejnych pomysłów, rozwijamy się i w pełni wykorzystujemy profesjonalizm i talent naszych pracowników. Dlatego każde pytanie – dotyczące naszej spółki i jej oferty, współpracy, relacji inwestorskich czy stanowisk pracy – jest mile widziane.

Aby ułatwić wymianę wszelkich informacji, stworzyliśmy specjalny formularz kontaktowy. Nasi eksperci odpowiedzą możliwie szybko na wszystkie pytania.
Imię i nazwisko
Adres e-mail *
Telefon
Czego dotyczy Twoje pytanie? *
Zadaj pytanie *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Sygnity S.A z siedzibą w Warszawie (02-797) przy ul. Franciszka Klimczaka 1 oraz jej spółki zależne, tj. Sygnity Business Solutions S.A. z siedzibą w Zielonej Górze (65-021), przy ul. Dąbrowskiego 12, Sygnity International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-797) przy ul. Franciszka Klimczaka 1, Geomar S.A. z siedzibą w Szczecinie (71-064), przy ul. Aleja Piastów 30, Baltijos kompiuterių centras z siedzibą na Litwie, A. Juozapavičiaus g. 6/2, LT-09310 Vilnius, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne oraz o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych osobowych oraz o prawie do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2015 r. poz. 2135, 2281, z późn. zm.)