• 10.07.2012   Zmiany w Zarządzie Sygnity. Janusz R. Guy powołany do pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu.

  Giełdowa spółka SYGNITY S.A. informuje o zmianie na stanowisku Prezesa Zarządu. Do pełnienia tej funkcji Rada Nadzorcza powołała Janusza R. Guy’a, dotychczasowego członka Rady Nadzorczej. Zastąpi on na tym stanowisku Prezesa Norberta Biedrzyckiego.

  czytaj więcej   
 • 02.07.2012   Ruszył Nowy Portal Informacyjny ZUS

  Nowy Portal Informacyjny ZUS, będący częścią Platformy Usług Elektronicznych (PUE), jest już dostępny dla klientów. Stworzony przez spółkę Sygnity S.A. serwis umożliwia dostęp do usług świadczonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych za pośrednictwem Internetu.

  czytaj więcej   
 • 15.06.2012   Sygnity dla projektu e-zdrowie

  Sygnity zawarło umowę z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia na zaprojektowanie, realizację i nadzór gwarancyjny systemów informatycznych w ramach projektu e-zdrowie. 

  czytaj więcej   
 • 24.05.2012   Sygnity konsekwentnie rozbudowuje portfel nowoczesnych rozwiązań, realizując strategię wzrostu

  Dom Maklerski NOBLE Securities SA zlecił Sygnity dostosowanie głównego systemu maklerskiego do współpracy z nowym systemem transakcyjnym UTP (Universal Trading Platform)  wdrażanym przez  Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. To już dwunaste biuro maklerskie, które zdecydowało się na współpracę z Sygnity przy implementacji nowych rozwiązań informatycznych zgodnych z wdrażaną przez GPW platformą. Zarząd Sygnity szacuje, że przychody spółki z tytułu dostosowania systemów biur maklerskich do platformy UTP wyniosą blisko 10 mln złotych.

  czytaj więcej   
 • 09.05.2012   Sygnity podpisało umowę o współpracy z Dell

  Sygnity S.A. podpisało umowę o współpracy z firmą Dell, globalnym producentem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Porozumienie zakłada realizację wspólnych projektów  w obszarze m.in. cloud-computing, rozwiązań mobilnych i skierowanych do klientów z sektora SMB. W ramach partnerstwa aplikacje Sygnity Quatra dedykowane małym  i średnim firmom mogą być preinstalowane na komputerach Dell sprzedawanych w Polsce. Zawarta umowa dotyczy również współpracy zagranicznej na terenie następujących krajów: Polska, kraje nadbałtyckie, Islandia, Kazachstan, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Serbia oraz Chorwacja. Według szacunków Zarządu Sygnity nawiązane partnerstwo ma wygenerować przychody na poziomie 50 mln złotych w ciągu dwóch lat.

  czytaj więcej   
 • 08.05.2012   I kwartał kalendarzowy roku 2012 pod negatywnym wpływem efektu wezwania. Prognoza na cały rok podtrzymana.

  W piątym kwartale roku obrotowego 2011/2012 (pierwszym kalendarzowym roku 2012)  Grupa Sygnity uzyskała przychody w wysokości 108 mln PLN, zanotowała stratę operacyjną w kwocie 3,5 mln PLN oraz stratę netto na poziomie 6,3 mln PLN. Pomimo kilku ostatnich kwartałów zrealizowanych z zyskiem, ten kwartał niewątpliwie nie należał do najlepszych dla Grupy Sygnity okresów.

  czytaj więcej   
 • 07.05.2012   Quatra korzysta z technologii Oracle

  Sygnity nawiązało współpracę z  firmą Oracle. W jej wyniku wszystkie programy finansowo-księgowe marki Quatra, wspierające zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, korzystają z rozwiązań bazodanowych Oracle.

  czytaj więcej   

Kontakt dla mediów

Beata Drzewicz

Dyrektor Biura Zarządu I Nadzoru Właścicielskiego

+48 504 142 011

bdrzewicz@sygnity.pl

Zobacz także:

Raporty bieżące

Dowiedz się więcej 

Prezentacje i webcasty

Dowiedz się więcej 

Wybrane dane finansowe

Dowiedz się więcej