• 19.04.2012   Nowy system realizacji płatności z wykorzystaniem systemu Express ELIXIR Krajowej Izby Rozliczeniowej SA

  Sygnity stworzyło system umożliwiający natychmiastowy przelew bankowy z wykorzystaniem systemu Express ELIXIR Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A.

  czytaj więcej   
 • 02.04.2012   Sygnity zawarło znaczącą umowę z NBP

  Zawarcie aneksu do umowy z NBP na świadczenie usług serwisowych dla Podsystemów Zintegrowanego Systemu Księgowego NBP

  czytaj więcej   
 • 26.03.2012   Pierwsze osiem tygodni marki Quatra na rynku

  Nowa marka rozwiązań Sygnity buduje pozycję na rynku MŚP. Programy finansowo-księgowe Quatra dedykowane sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw są dostępne na rynku zaledwie od 8 tygodni. W tym czasie producent oprogramowania, spółka Sygnity SA pozyskała 2,5 tysiąca Klientów, a sieć partnerów handlowych wzrosła  do 46 dystrybutorów, osiągając jednocześnie zasięg planowany dopiero na koniec czerwca 2012 r. Dobre wyniki sprzedaży i dynamiczny rozwój sieci handlowej to efekt atrakcyjnej oferty  dla sektora MŚP i przemyślanego programu partnerskiego.

  czytaj więcej   
 • 19.03.2012   Sygnity, TIA Technology oraz Grupa Affecto ze wspólną ofertą dla sektora ubezpieczeniowego

    Sygnity wspólnie z TIA Technology A/S oraz Affecto PLC podpisały porozumienie, w ramach którego będą wspólnie oferować rozwiązania informatyczne dla polskiego sektora ubezpieczeniowego. Kompleksowa oferta w zakresie głównych systemów produktowych wynikająca z połączenia kompetencji trzech firm będzie skierowana zarówno do mniejszych, jak i największych na rynku firm ubezpieczeniowych.  

  czytaj więcej   
 • 07.03.2012   Stanowisko Zarządu Sygnity SA dotyczące wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Sygnity SA ogłoszonego przez Asseco Poland SA w dniu 22 lutego 2012 roku

  Zarząd Sygnity SA z siedzibą w Warszawie („Spółka”, „Zarząd”) działając na podstawie art. 80 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych („Ustawa”), niniejszym przedstawia swoje stanowisko dotyczące wezwania do zapisywania się na sprzedaż wszystkich akcji zwykłych na okaziciela Sygnity SA („Wezwanie”), ogłoszonego przez Asseco Poland S.A. z siedzibą w Rzeszowie („Asseco”, „Wzywający”) w dniu 22 lutego 2012 roku („Data Wezwania”). 

  czytaj więcej   
 • 29.02.2012   Sygnity oraz INTER Polska podpisały umowę o wdrożeniu centralnego systemu do obsługi ubezpieczeń

  Umowa podpisana z towarzystwem TU INTER Polska S.A. oraz TU INTER-ŻYCIE Polska S.A. obejmuje kompleksowe wdrożenie systemu TIA Solution do obsługi produktów majątkowych i życiowych. Nowy system umożliwi INTER Polska realizację planów dalszego rozwoju poprzez wprowadzenie innowacyjnej oferty produktowej oraz skrócenie czasu dostosowywania jej do zmieniających się potrzeb rynku.

  czytaj więcej   
 • 22.02.2012   Oświadczenie Zarządu Sygnity dotyczące ogłoszenia wezwania przez Spółkę Asseco

  W opinii Zarządu Sygnity, ogłoszenie wezwania przez Spółkę Asseco, które nie było uzgadniane z Zarządem Spółki, pokazuje, że pozycja rynkowa firmy wzrasta, a obrana półtora roku temu strategia rozwoju Sygnity była właściwa.

  czytaj więcej   

Kontakt dla mediów

Beata Drzewicz

Dyrektor Biura Zarządu I Nadzoru Właścicielskiego

+48 504 142 011

bdrzewicz@sygnity.pl

Zobacz także:

Raporty bieżące

Dowiedz się więcej 

Prezentacje i webcasty

Dowiedz się więcej 

Wybrane dane finansowe

Dowiedz się więcej