Sygnity stworzyło system flotowy dla sieci stacji paliw MOYA

14.07.2011

Sygnity zakończyło projekt związany z wdrożeniem karty flotowej w polskiej sieci partnerskich stacji paliw MOYA.

 


W ramach projektu Sygnity zbudowało centralny system pozwalający na obsługę sieci ze wsparciem sprzedaży paliwa w oparciu o kartę flotową MOYA FIRMA.

 

W ramach umowy Sygnity wdrożyło rozwiązanie PetroStation - nowoczesny system wsparcia sprzedaży i zarządzania dedykowany właścicielom stacji paliw. Rozwiązanie umożliwi sieci wprowadzenie programu kart flotowych MOYA FIRMA, który wspierać będzie zarządzanie flotą samochodową przedsiębiorstw. Posiadający kartę MOYA FIRMA kierowca firmowego pojazdu będzie mógł dzięki temu dokonać bezgotówkowego zakupu paliwa, a także wybranej części asortymentowej towarów lub usług.

 

„Dzięki wdrożeniu kart flotowych MOYA FIRMA w oparciu o rozwiązanie PetroStation, chcemy uzyskać dostęp do większej liczby klientów i zwiększyć potencjał sprzedażowy sieci stacji paliw MOYA. Dla każdej sieci stacji, która chce liczyć się na rynku, posiadanie w ofercie karty flotowej jest dziś koniecznością.” – mówi Piotr Niemczyk, Dyrektor ds. organizacji sieci stacji paliw.

 

System pozwoli sieci MOYA na uruchomienie floty własnej oraz integrację z flotami obcymi. Zapewni także sprawną i szybką obsługę transakcji bezgotówkowych i flotowych poprzez zastosowanie soft-terminala. Rozwiązanie usprawni również sprzedaż detaliczną i pozwoli na szybki i łatwy obieg informacji pomiędzy stacjami a centralą firmy, a tym samym, na łatwiejsze zarządzanie wszystkimi informacjami o klientach. 

 

Wdrożony przez Sygnity system PetroStation został stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych w trakcie tworzenia dedykowanych rozwiązań dla firm, których działalność wymagała usprawnienia procesu sprzedaży w powiązaniu z zarządzaniem gospodarką magazynową. Stworzona przez Sygnity aplikacja wspomaga prowadzenie operacyjnej działalności i rozwoju biznesowego stacji paliw pod kątem zwiększenia ich atrakcyjności i konkurencyjności. Jest przeznaczona dla właścicieli stacji paliw prowadzących zarówno samodzielną działalność, jak i należących do większych struktur organizacyjnych. 

 

„PetroStation pokrywa wszystkie wymagania stawiane dzisiaj systemom stacyjnym, jak i systemom centralnym w zakresie pełnej obsługi sieci stacji paliw. Sygnity dostarcza własny produkt, który jest kompleksowym rozwiązaniem dla sieci paliwowej, w szczególności wspierając obsługę kart flotowych.” – komentuje Sebastian Herod, Dyrektor Obszaru Paliwa& Retail w Sygnity. 

 

MOYA to należąca do spółki ANWIM S.A. polska sieć partnerskich stacji paliw. ANWIM S.A. działa na rynku od 1992 r., a sieć stacji paliw MOYA funkcjonuje od 2009 r. i obecnie liczy ponad 30 obiektów. Do końca 2011 r. pod logo MOYA działać ma już 50 stacji paliw na terenie całego kraju.

Kontakt dla mediów

Beata Drzewicz

Dyrektor Biura Zarządu I Nadzoru Właścicielskiego

+48 504 142 011

bdrzewicz@sygnity.pl