Sygnity

Lokalizacja:

Kraków, Praca zdalna

Doświadczenie:

mid

Opis projektu

Budujemy system dla podmiotu publicznego z zakresu pomocy – wsparcia dla osób starszych. Będzie to system / portal www w oparciu o stos technologiczny Angular (w wersji 11/12)/Java Spring – częścią systemu będzie również aplikacja mobilna. Cały system jest tworzony „od zera”.

Twoje zadania

Zakres dot. analizy biznesowej:

  • Identyfikowanie i modelowanie procesów biznesowych klienta
  • Dokumentowanie wymagań, potrzeb oraz problemów klienta
  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy
  • Identyfikowanie, wycena ryzyk oraz tworzenie planów ich mitygacji
  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowanie celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej

Zakres dot. analizy systemowej:

  • Uzgadnianie z Klientem wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu
  • Tworzenie wizji rozwiązania zgodnej z potrzebami Klienta, na bazie zdefiniowanych wymagań
  • Komunikacja oraz współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami, developerami w celu zapewnienia najwyższej jakości systemu
  • Współtworzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego
  • Znajomość języka UML i SQL
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect i Jira
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Zdolność prowadzenia procesu analizy i weryfikacji wymagań
  • Zdolność do modelowania wymagań w sposób graficzny lub w języku naturalnym, w tym przy użyciu języków modelowania, takich jak UML
  • Umiejętność współpracy z Architektem, Deweloperem i Klientem
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analizowania problemów i szybkiego znajdowania potencjalnych rozwiązań
  • Umiejętność organizacji pracy w ograniczeniach czasowych

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.