Sygnity

Specjalista ds. Wsparcia IT

Lokalizacja:

Cała Polska, Gdańsk

Doświadczenie:

mid

O projekcie

Zespół Service Desk, do którego poszukujemy Administratora ds. Wsparcia Serwisu, obsługuje zgłoszenia pierwszej i drugiej linii wsparcia dotyczące systemów i aplikacji, wykorzystywanych wewnętrznie oraz przez klientów Sygnity. Zadaniem zespołu jest kompleksowa obsługa klienta dlatego posiadamy rozległe kompetencje z zakresu administracji środowiskami wirtualnymi, serwerowymi oraz backupowymi, administracji usługą Office 365, zarządzaniem oprogramowaniem antywirusowym i zasobami sieciowymi a także obsługą dedykowanego rozwiązania dla Klienta.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie aplikacją/systemem informatycznym;
  • wsparcie z zakresu obsługi systemów/aplikacji IT klientów;
  • rejestracja, weryfikacja oraz rozwiązywanie zgłoszeń – bezpośredni kontakt z klientem;
  • analiza i diagnoza zgłoszenia w zakresie kompetencji;
  • koordynowanie, monitorowanie i eskalowanie zadań związanych z realizacją zgłoszenia;
  • realizowanie zadań zgodnie z obowiązującym poziomem SLA;
  • rozwiązywanie zgłoszeń w zakresie własnych kompetencji lub na podstawie Bazy Wiedzy;
  • opracowywanie niezbędnej dokumentacji związanej z realizacją zadań serwisowych

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym;
  • znajomość praktyk ITIL, ITSM, HDI, systemu MS;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • nastawienie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2;
  • doświadczenie w pracy z GoJira.

Mile widziane:

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta;
  • certyfikaty potwierdzające znajomość ITIL, ITSM, HDI, MS.

To oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę w trybie dwuzmianowym w godzinach 7-22;
  • opiekę medyczną w LuxMed;
  • ubezpieczenie grupowe w MetLife;
  • program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek).

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.