Sygnity

Inżynier baz danych i aplikacji

Lokalizacja:

Zabrze

Doświadczenie:

Mid

Zakres zadań:

  • Instalacja, konfiguracja, administracja, utrzymanie i aktualizacja baz danych Oracle w wersji minimum 11g, z uwzględnieniem usług klastrowych,
  • Instalacja, konfiguracja, administracja, utrzymanie i aktualizacja systemów operacyjnych z rodziny Linux i Windows,
  • Instalacja, konfiguracja, administracja, utrzymanie i aktualizacja aplikacji własnych, w tym na platformie Microsoft AZURE,
  • Monitorowanie i analiza wydajności bazy danych, systemów operacyjnych i aplikacji własnych,
  • Wsparcie w zagadnieniach optymalizacyjnych dla zespołu aplikacyjnego,
  • Migracje rozwiązań pracujących na środowiskach bazodanowych Oracle na inną infrastrukturę techniczną,
  • Diagnostyka i usuwanie awarii,
  • Odtworzenie bazy danych w przypadku awarii,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby projektu,
  • Wsparcie i wkład w przygotowaniu propozycji rozwiązania w projekcie.

Inne:

  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT,
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną oraz czytanie dokumentacji technicznej,
  • Komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień administracyjnych z zakresu innych baz niż Oracle (MS SQL, …),
  • Otwartość na zagadnienia związane z rolą architekta rozwiązań IT.

Z nami zyskasz:

  • Możliwość rozwoju w kierunku kompetencji niezbędnych do realizacji wymaganego zakresu zadań,
  • Uczestniczenie w projektach dla największych podmiotów gospodarczych,
  • Pracę w zgranym, stabilnym zespole,
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie),
  • Długofalowe zatrudnienie.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.