Sygnity

Inżynier DevOps

Lokalizacja:

Cała Polska, Praca zdalna

Doświadczenie:

Mid, Senior

O projekcie:

Wdrażamy projekt związany z branżą rynków kapitałowych (maklerskich). Korzystając ze strony internetowej produktu (też aplikacja mobilna), użytkownik domu maklerskiego może wysyłać zlecenia na giełdę, obserwować notowania, czy stan posiadanych aktywów. Rozwiązanie będzie dedykowane dla klientów oraz pracowników domów maklerskich.

Twoje przyszłe zadania:

  • Rozwój procesów Continuous Integration/Delivery projektu, w oparciu o Jenkins.
  • Utworzenie i administracja środowisk projektu w Google Cloud Platform.
  • Dbanie o wydajność i bezpieczeństwo projektu.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość konteneryzacji (Docker, Kubernetes).
  • Bardzo dobra znajomość git.
  • Bardzo dobra administracyjna znajomość Linux.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień chmurowych (w szczególności Google Cloud Platform).
  • Bardzo dobra znajomość Jenkins.
  • Mile widziana dobra znajomość Jira (w tym BitBucket i Bamboo).

Oferujemy:

  • Wybór formy pracy: zdalnej lub stacjonarnie w jednym z naszych 10 biur w Polsce.
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B.
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife.
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek).

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.