Sygnity

Inżynier Testów Automatycznych

Lokalizacja:

Praca zdalna, Wrocław

Doświadczenie:

mid

O projekcie

Projekt prowadzony jest dla dużego banku, obejmuje system centralny, bankowość elektroniczną oraz system zarządzania uprawnieniami.
Testowanie w projekcie odbywa się w sposób manualny oraz automatyczny i obejmuje konkretne systemy, jak również ich współpracę wzajemną oraz z systemami zewnętrznymi.

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie oprogramowania dla klientów w sektorze bankowo-finansowym;
  •  Projektowanie testów (m.in. przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych);
  •  Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych;
  •  Raportowanie wykrytych błędów oraz postępu i wyników prowadzonych testów;
  • Współpraca w zespole scrumowym na wszystkich etapach rozwoju produktu;
  • Dbanie o utrzymanie jakości powstającego produktu i samego procesu jego powstawania;
  • Udział przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych.

Nasze wymagania

  • Minimum trzy lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku testera automatyzującego (mile widziane w branży finansowej);
  • Doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji oraz backendu;
  • Znajomość zagadnień z zakresu jakości i testowania systemów informatycznych;
  • Znajomość technologii SQL, XML, HTML, CSS, Java, JavaScript;
  • Znajomość narzędzi: Cypress, SoapUI (Groovy), jMeter, Postman, Bamboo, GIT, Jenkins, JIRA;
  • Certyfikat ISTQB;
  • Umiejętność pracy w zwinnym modelu wytwarzania oprogramowania (w szczególności w metodyce Scrum, Kanban);
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach realizowanych w architekturze usługowej SOA;
  • Umiejętność tworzenia skryptów shellowych (Windows, Unix).

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B;
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife;
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek).

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.