Sygnity

Konsultant ds. bezpieczeństwa IT

Lokalizacja:

Warszawa

Doświadczenie:

Mid

Twoje przyszłe zadania:

  • Doradztwo i wsparcie merytoryczne przy projektowaniu i rozwijaniu architektury oprogramowania w celu spełnienia standardów bezpieczeństwa IT
  • Opiniowanie wymagań z zakresu bezpieczeństwa w projektach informatycznych
  • Analiza ryzyk związanych z bezpieczeństwem IT

Jeśli posiadasz:

  • Bardzo dobrą znajomość aspektów bezpieczeństwa IT, zwłaszcza bezpieczeństwa oprogramowania
  • Znajomość procesów S-SDLC (Secure Software Development Lifecycle) oraz narzędzi wspierających procesy S-SDLC
  • Doświadczenie w projektowaniu bezpiecznego oprogramowania
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów penetracyjnych oprogramowania oraz infrastruktury
  • Doświadczenie wdrażania procesów S-SDLC w zespołach deweloperskich
  • Wykształcenie wyższe (preferowane Informatyka/Cyberbezpieczeństwo)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Posiadanie certyfikatu Certified Secure Software Lifecycle Professional lub podobnego
  • Udział w projektach, w których stosowano podejście „Security By Design”  lub „Privacy By Design”

Z nami zyskasz:

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B – czasowe zaangażowanie do projektów
  • Możliwość wykupienia abonamentu medycznego w Lux Med
  • Możliwość wykupienia karty Multisport

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.