Sygnity

Młodszy konsultant ds. wdrożeń – staż

Lokalizacja:

Poznań, Praca zdalna, Wrocław, Zabrze

Doświadczenie:

junior

O projekcie

Dostarczane przez Sygnity produkty stanowią podstawowe narzędzia związane z procesami dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej oraz innych mediów. Wspierają przemiany i odpowiadają na wyzwania stawiane przez dynamicznie rozwijający się i zmieniający Rynek Energii.

Głównymi zadaniami we współpracy ze zwinnymi Zespołami, będzie dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań, które wspierają działanie operatora pomiarów dla grup energetycznych i klientów z sektora przemysłu energochłonnego.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń serwisowych,

  • testowanie i konfiguracja pomiarowych systemów informatycznych autorstwa SYGNITY SA

Nasze wymagania

  • student kierunków technicznych,

  • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • samodzielność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • proaktywność w działaniu,

  • doświadczenie nie jest wymagane.

Mile widziane

  • podstawy notacji UML,

  • podstawy tworzenia zapytań SQL,

  • umiejętność analizowania zgłoszeń i znajdowania potencjalnych rozwiązań,

  • umiejętność prowadzenia korespondencji (e-mail, telefon) z zachowaniem zasad asertywności,

  • umiejętność organizacji pracy w ograniczeniach czasowych wynikających z SLA

  • wysoka dyspozycyjność,

  • znajomość zagadnień elektrotechnicznych, w szczególności metrologii elektrycznej,

  • znajomość nowoczesnych liczników energii elektrycznej ,

  • znajomość funkcjonowania rynku energii,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.