Sygnity

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Lokalizacja:

Cała Polska, Praca zdalna, Warszawa

Doświadczenie:

Junior

O projekcie

Spółka Sygnity S.A. od maja ’22 ma nowego właściciela większościowego – spółkę Total Specific Solutions. TSS poszerza swoją działalność w Europie poprzez akwizycję firm z branży IT, a następnie umacnianie ich pozycji na rynku. W kręgu zainteresowania TSS znajdują się firmy dostarczające branżowe rozwiązania informatyczne dla zdefiniowanego rynku klientów. Aktualnie grupa stawia na rozwój m.in. w Polsce oraz krajach bałtyckich. W związku z tymi ambitnymi planami poszukujemy osoby, która zajmie stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Biznesu w zespole M&A (Mergers and Acquisitions) i będzie wspierać zespół M&A w Polsce oraz współpracować z innymi kolegami i koleżankami w Europie.

W naszej firmie będziesz: Twoje przyszłe zadania:

  • analizować rynek dostawców oprogramowania w Polsce i krajach bałtyckich
  • wyszukiwać firmy pasujące do profilu inwestycyjnego TSS i nawiązywać z nimi kontakty biznesowe – budowanie portfela leadów
  • podejmować aktywne działania w pierwszej fazie procesu akwizycji
  • sporządzać niezbędną dokumentacje

Pasujesz do nas idealnie, jeśli:

  • masz pierwsze doświadczenia w sprzedaży
  • znasz język angielski na poziomie min. B2
  • posiadasz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • interesujesz się obszarem finansów, software’u lub nowych technologii
  • masz doświadczenie w pracy w systemach CRM

Świetnie, jeśli dodatkowo:

  • posiadasz wiedzę w zakresie M&A (jeśli jej nie masz, bardzo chętnie podzielimy się naszym szerokim doświadczeniem w tej dziedzinie)
  • masz doświadczenie w nawiązywaniu relacji B2B

W Sygnity możesz liczyć na:

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • opiekę medyczną w LuxMed
  • ubezpieczenie grupowe
  • program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.