Sygnity

Programista Front-End

Lokalizacja:

Lublin, Praca zdalna, Warszawa, Wrocław

Doświadczenie:

Junior/ Mid / Senior

O projekcie:

Projekt budowy Platformy Kanałów Elektronicznych skupiony jest na implementacji ustandaryzowanych makiet, komponentów i mechanizmów, które umożliwią szybkie i proste tworzenie nowoczesnych aplikacji biznesowych. Zespół działa w świecie metodyk zwinnych, głównie w SCRUM. Zadania są planowane na sprinty i zatwierdzane przez Product Ownerów.

Zapraszamy do aplikowania również juniorów i seniorów, zapewnimy zadania na różnym poziomie złożoności.

Twoje przyszłe zadania:

  • Tworzenie FrontEndu dla Platformy Kanałów Elektronicznych (nowy produkt)
  • Utrzymanie i serwis FrontEndu aktualnie istniejących aplikacji (istniejące produkty)

Nasze wymagania:

  • Programista Front-end z przynajmniej 3 -letnim doświadczeniem
  • Doświadczenie w złożonych aplikacjach opartych o Angular 2+ (preferowany 10+) / typeScript
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, SASS
  • Wiedza na temat Angular CLI, Node.js, npm, rxjs, ngrx
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z architekturą micro frontends (webpack 5 & module federation)
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z serwisami REST
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z frameworkami do testów takimi jak Karma, Jasmine, Protractor lub Cypress (E2E tests)
  • Znajomość biblioteki i doświadczenie w pracy z PrimeNg w połączeniu z PrimeFlex
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z narzędziami, jak IntelliJ IDEA lub Eclipse lub Visual Studio, GIT, Jira, maven
  • Umiejętność pracy w zwinnym modelu wytwarzania oprogramowania (w szczególności w metodyce Scrum, Kanban)

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość biblioteki PrimeFaces
  • Znajomość baz danych Oracle 19+ i PostgreSQL

To oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.