Sygnity

Programista Java

Lokalizacja:

Cała Polska, Praca zdalna

Doświadczenie:

junior/mid/senior

O projekcie:

Nowy produkt z sektora bankowo-finansowego, związany z wyspecjalizowanymi rozliczeniami międzybankowymi.

Twój zakres obowiązków:

Wytwarzanie i modyfikacja oprogramowania (90% zadań to rozwój oprogramowania, 10% jego utrzymanie)

Uszczegóławianie założeń projektowych we współpracy z analitykami

Dostosowywanie struktury bazy danych (SQL)

Testy jednostkowe wytworzonego oprogramowania

Praca w zespole wytwarzającym oprogramowanie w metodyce SCRUM

Nasze wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia jako programista Java

Praktyczna znajomość frameworków/narzędzi:

BACKEND:

Java 11

Spring Boot 2.6.x

Spring Data JPA

SQL

Junit, Mockito, Spring Boot Test

Maven, Git

FRONTEND:

TypeScript

Angular (11+)

Mile widziane:

BACKEND:

Znajomość architektury systemów rozproszonych

Znajomość JMS

Znajomość specyfikacji OpenAPI

Umiejętność tworzenia kontrolerów REST

Umiejętność tworzenia testów wydajnościowych w JMeter

Znajomość Docker/Docker Desktop, Kubernetes, Jenkins

FRONTEND:

Znajomość Bootstrap 5, Ng-bootstrap, DataTables.net

Umiejętność tworzenia testów jednostkowych dla aplikacji Angular

To oferujemy:

Możliwość pracy zdalnej

Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.