Sygnity

Programista – Staż

Lokalizacja:

Gdańsk, Poznań, Praca zdalna, Warszawa, Wrocław, Zabrze

Doświadczenie:

Junior

Jeśli chcesz

  • mieć szerokie możliwości rozwoju kompetencji
  • uczyć się od świetnych specjalistów
  • mieć kontakt z szerokim przekrojem współczesnych technologii i zagadnień projektowych
  • być częścią zgranego Zespołu, dla którego celem jest rozwiązywanie problemów naszych Klientów
  • współtworzyć rozwiązania wykorzystywane w kluczowych obszarach gospodarki

To zgłoś się do nas!

O projekcie

Dostarczane przez Sygnity produkty stanowią podstawowe narzędzia związane z procesami dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej oraz innych mediów. Wspierają przemiany i odpowiadają na wyzwana stawiane przez dynamicznie rozwijający się i zmieniający Rynek Energii.

Głównymi zadaniami będzie implementacja na rzecz utrzymania i rozwoju rozwiązań wspierających działanie operatora pomiarów dla grup energetycznych i klientów z sektora przemysłu energochłonnego. Osoby gotowe na wyzwania poza zadaniami wyłącznie czysto programistycznymi mają możliwość rozwoju w kierunku projektowania rozwiązań IT w oparciu o szeroki wachlarz technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja wymagań na rzecz projektów rozwojowych i utrzymaniowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby projektu
  • Wsparcie i wkład w przygotowanie propozycji rozwiązania w projekcie

Nasze wymagania

  • chęć pracy o raz rozwoju w technologiach (przynajmniej jednej): C#, JavaScript, ASP .Net, ASP MVC, ASP .NET Core, HTML5, CSS, ReactJS, ORM (Entity Framework, DevExpress XPO), WCF
  • zdolność szybkiej nauki,
  • student kierunków informatycznych lub inżynier oprogramowania,
  • znajomość języka angielskiego potrzebna do czytania dokumentacji technicznej i komentowania kodu,
  • doświadczenie nie jest wymagane.

Mile widziane

  • znajomość technologii chmurowych
  • znajomość lub gotowość i podstawy do poznania (mile widziane): Oracle PL/SQL, MS SQL
  • znajomość UML

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.