Sygnity

Project Manager (język niemiecki)

Lokalizacja: Praca zdalna, Wrocław, Warszawa

Doświadczenie: junior/ mid

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientem międzynarodowym,
  • Przygotowywanie planu projektów (zarządzać zakresem, harmonogramem, budżetem i ryzykiem, kontrola i raportowanie postępu prac),
  • Koordynacja pracy zespołów projektowych,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z realizacją projektów,
  • Wsparcie procesu sprzedaży,

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT,
  • Znajomość metodologii zarządzania projektem,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego – praca z Klientem międzynarodowym,
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (m.in. Jira),
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Terminowość i rzetelność w realizacji zadań,
  • Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Project,
  • Doświadczenie w tematyce Enterprise CMS oraz e-commerce, CRM lub ERP,
  • Certyfikat PMI, Prince2 lub Agile/Scrum,

To oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B,
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife,
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek),
  • Szkolenie w tematyce działu Transformacji Cyfrowej w obszarze Enterprise CMS oraz e-Commerce, CRM i ERP,
  • Szkolenie na platformach Adobe, Adobe Commerce, Magnolia, Salesforce, Sitecore oraz innych.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.