Sygnity

Programista / Developer .NET / Sitecore

Lokalizacja:

Praca zdalna

Doświadczenie:

mid/senior

Sitecore

Opis projektu i technologii:

Budujemy zespół specjalistów Sitecore oraz dodatkowych technologii webowych jak na przykład Umbraco czy Kentico. Jesteśmy oficjalnym partnerem Sitecore’a w Polsce. Skupiamy się na wdrożeniach rozwiązań opartych o Sitecore 8.x, 9.x, 10.x. Nasze projekty wykonujemy wspólnie z polskimi i zagranicznymi partnerami wdrożeniowymi. Pracujemy z międzynarodowymi Agencjami Digital oraz obsługujemy klientów z Polski i Europy Zachodniej. Pracujemy w Europejskiej strefie czasowej. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne zatrudnienie. Mamy stale otwartych kilka projektów.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z .NET MVC i .Net Core
  • Mile widziany certyfikat wersji 8 lub 9
  • Wymagane doświadczenie w projekcie komercyjnym opartym o Sitecore
  • Znajomość Sitecore Helix
  • Znajomość frameworków IoC i ORM
  • Umiejętność pisania Unit Testów
  • Przynajmniej podstawowa znajomość HTML/JS/CSS
  • Dobry gracz zespołowy
  • Komunikatywny język angielski
  • W CV opis przynajmniej jednego projektu.

Twój zakres obowiązków:

  • Rozszerzanie i modyfikowanie najnowszych wersji Sitecore
  • Rozwój funkcjonalności z wykorzystaniem modułów marketingowych
  • Integrowanie Sitecore z innym oprogramowaniem
  • Współpraca z programistami pracującymi zdalnie na tym samym projekcie

To oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużych międzynarodowych zespołach pracujących z najnowszymi dostępnymi technologiami
  • Dostęp do specjalistycznych szkoleń
  • Certifkacje Sitecore i nie tylko.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.