Sygnity

Specjalista ds. Rekrutacji IT

Lokalizacja:

Praca zdalna, Warszawa

Doświadczenie:

junior/mid

Twój zakres obowiązków

W naszym zespole będziesz odpowiadać za wybrane projekty rekrutacyjne:

  • Zbierać i precyzować potrzeby menedżerów poszukujących ludzi do swoich zespołów,
  • Wybierać gdzie i w jaki sposób pozyskać kandydatów spełniających te potrzeby,
  • Samodzielnie wyszukiwać kandydatów i zachęcać ich do rozmowy z nami na temat zatrudnienia,
  • Współpracować z agencjami, które pomagają nam w poszukiwaniach ludzi do projektów,
  • Przygotowywać i publikować ogłoszenia ofert pracy na Pracuj.pl i portalach branżowych,
  • Analizować profile kandydatów i rekomendować wybrane osoby do dalszych rozmów,
  • Organizować i prowadzić wywiady oraz spotkania z kandydatami
  • Działać wspólnie z HR Biznes Partnerem, aby procesy rekrutacyjne przebiegały sprawnie i dawały oczekiwane rezultaty,
  • Swoimi rekomendacjami pomagać menedżerom w wyborze osób do zespołów,
  • Składać oferty pracy wybranym kandydatom.

Ponadto będziesz:

  • Raportować status prowadzonych projektów rekrutacyjnych i uzupełniać informacje w systemie rekrutacyjnym eRecruiter oraz systemie kadrowym Microsoft Dynamics AX.
  • Brać udział w działaniach budujących markę pracodawcy m.in. na targach pracy oraz w kontaktach z uczelniami.
  • Brać udział w działaniach wdrożeniowych dla nowych pracowników.

Nasze wymagania

Szukamy osoby, która:

  • Ma doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
  • Nie zasypia podczas rozmów o kwestiach technicznych, zwłaszcza IT.
  • Chce rozwijać się jako rekruter w branży informatycznej.
  • Potrafi swobodnie porozumiewać się w języku angielskim.
  • Działa zespołowo, umie mówić o trudnościach, szukać pomocy i dzielić się wiedzą.
  • Nie poddaje się, kiedy nie osiąga od razu zakładanych rezultatów.
Mile widziane

  • Jeśli już masz jakieś doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska techniczne, rozumiesz specyfikę takich rekrutacji i je lubisz, super.

To oferujemy

Sygnity to firma IT licząca około 750 osób. Są to w przeważającej większości osoby techniczne, zajmujące się rozwojem i utrzymaniem oprogramowania: analitycy biznesowi i systemowi, architekci oprogramowania, programiści pracujący w różnych technologiach, testerzy, konsultanci ds. wdrożeń, kierownicy projektów jak również zespoły odpowiedzialne za serwis i infrastrukturę IT.

Każdy obszar biznesowy ma swoją specyfikę zarówno technologiczną jak i ludzką. Dlatego nie łatwo nas zdefiniować jednym zdaniem. Mamy za sobą wiele projektów, sukcesów ale i trudności. Współpraca i wola walki łączą nas pod marką Sygnity. Mówimy sobie na „Ty”, komunikujemy się wprost, skupiamy się na zadaniach i na relacjach.

Zespół zaangażowany w proces rekrutacji liczy aktualnie 6 osób. Są to rekruterzy i HR Biznes Partnerzy. Nasi współpracownicy po stronie Biznesu to najczęściej kadra menedżerska zarządzająca zespołami IT.

Od strony rekrutacyjnej nasza branża to nie lada wyzwanie. Nie łatwo o szybki sukces. Za to satysfakcja z zatrudnienia kandydata jest naprawdę spora.

Proces rekrutacji jest dla nas kluczowym procesem HR. Dużo czasu poświęcamy na samodzielne poszukiwania kandydatów. Każdy kandydat z potencjałem jest dla nas na wagę złota, dlatego wymieniamy się w zespole wiedzą o ludziach, których mamy w naszych procesach.

Pracujemy hybrydowo, głównie z domu, ale również w biurze w Warszawie na ul. Postępu 17B. Codziennie mamy spotkania statusowe, aby omówić kandydatów i udrożnić zadania, jeśli coś nas blokuje.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.