Sygnity

Specjalista ds. Wsparcia Serwisu

Lokalizacja:

Gdańsk

Doświadczenie:

Junior

Opis:

Praca w weekendy i święta w trybie 8/15h i minimum 15 nocy w roku

Twoje przyszłe zadania:

  • Wsparcie systemów/aplikacji IT klientów
  • Rejestracja i weryfikacja zgłoszeń pod kątem formalnym – bezpośredni kontakt z klientem
  • Analiza i diagnoza zgłoszenia w zakresie merytorycznym
  • Koordynowanie, monitorowanie i eskalowanie zadań związanych z realizacją zgłoszenia
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji związanej z realizacją zadań serwisowych

Jeśli posiadasz:

  • Zamiłowanie do IT
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • Wyróżnia Cię komunikatywność, dokładność, skrupulatność

Mile widziane:

  • Wykształcenie informatyczne
  • Posiadanie certyfikatów ITIL, ITSM, HDI
  • Przeszkolenie z zakresu telefonicznej obsługi klienta

Z nami zyskasz:

  • Możliwość wyboru formy współpracy: B2B lub zlecenie
  • Możliwość wykupienia abonamentu medycznego w Lux Med
  • Możliwość wykupienia karty Multisport

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.