Sygnity

Starszy Programista .NET

Lokalizacja:

Cała Polska

Doświadczenie:

Senior

Twoje przyszłe zadania:

  • Budowanie od podstaw i rozwijanie systemów Web lub Windows
  • Dbanie o optymalizację wydajności realizowanych zmian

Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe o kierunkach związanych z informatyką
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C# (min. 5 lat)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w utrzymaniu systemów IT dla w/w kategorii przedsiębiorstw
  • Minimum 5 lat przy rozwoju systemów informatycznych dla przedsiębiorstw przemysłowych/handlowych/logistycznych
  • Praktyczną znajomość platformy .Net / .Net Core
  • Znajomość zasad budowania interfejsów REST w technologii .NET/.NET Core
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o ORM np. Entity Framework, Entity Framework Core
  • Umiejętność posługiwania się językiem T-SQL w wersjach Microsoft SQL Server 2012/2019
  • Doświadczenie w projektach MVC
  • Doświadczenie w programowaniu serwisów np. WebService lub WebApi
  • Znajomość repozytorium kodu SVN/GIT

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi Postman,Telerik Fiddler,Swagger
  • Znajomość tworzenia testów jednostkowych
  • Znajomość bibliotek DevExpress
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji typu Desktop w technologii Winforms lub WPF.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji współpracujących z urządzeniami zewnętrznymi

To oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.