Sygnity

Trener – Szkoleniowiec aplikacji IT

Lokalizacja:

Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Szczecin

Doświadczenie:

mid

O projekcie

Projekt realizowany dla przedsiębiorstwa elektroenergetycznego zakładający wdrożenie systemu zarządzania majątkiem sieciowym. Projekt realizowany na terenie Oddziałów w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu i Bydgoszczy.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń systemowych dla użytkowników Klienta z modułów gospodarka nieruchomościami, urządzeniami, zarządzanie majątkiem sieciowym, zarządzanie pracą brygad
  • Badanie poziomu reakcji i nauki uczestników
  • Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
  • Wykonywanie czynności organizacyjnych związanych z warsztatami
  • Udział w spotkaniach przygotowujących i podsumowujących warsztaty
  • Poszerzanie wiedzy merytorycznej z zakresu warsztatów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub warsztatów jako trener/nauczyciel
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Umiejętność współpracy z grupą oraz budowania własnego autorytetu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz swoboda wypowiedzi merytorycznej
  • Sprawne poruszanie się w systemie Windows i posługiwanie się pakietem MS Office
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa oraz zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie i pewność siebie

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w obszarze systemów informatycznych
  • Doświadczenie w branży energetycznej/innej technicznej

To oferujemy

  • Pracę na podstawie kontraktu B2B
  • Przygotowanie do warsztatów – warsztaty wprowadzające i merytoryczne
  • Pełny wymiar godzin
  • Pracę stacjonarną w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu i Bydgoszczy
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej w LuxMed
  • Możliwość przystąpienia do Multisport

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.