ANWIM SA

System flotowy dla sieci stacji paliw MOYA

 

Zakończyliśmy projekt związany z wdrożeniem karty flotowej w polskiej sieci partnerskich stacji paliw MOYA, w ramach którego powstał centralny system obsługi sieci. 

 

PetroStation – nowoczesny system wsparcia sprzedaży i zarządzania przeznaczony jest dla właścicieli stacji paliw. Rozwiązanie to umożliwia wprowadzenie programu kart flotowych MOYA FIRMA, który wspiera zarządzanie flotą samochodową. Kierowca firmowego pojazdu posiadający kartę MOYA FIRMA będzie mógł dokonać bezgotówkowego zakupu paliwa, a także innych wybranych towarów lub usług.

 

Piotr Niemczyk, Dyrektor ds. Organizacji Sieci Stacji Paliw: Dzięki wdrożeniu kart flotowych MOYA FIRMA opartych na rozwiązaniu PetroStation chcemy uzyskać dostęp do większej liczby klientów i zwiększyć potencjał sprzedażowy sieci stacji paliw MOYA. Dla każdej sieci stacji, która chce liczyć się na rynku, posiadanie w ofercie karty flotowej jest dziś koniecznością.

 

System pozwoli sieci MOYA na uruchomienie floty własnej oraz integrację z flotami obcymi. Zapewni także sprawną i szybką obsługę transakcji bezgotówkowych i flotowych poprzez zastosowanie soft-terminala. Rozwiązanie usprawni również sprzedaż detaliczną oraz pozwoli na szybki i łatwy obieg informacji między stacjami a centralą firmy, a tym samym ułatwi zarządzanie wszystkimi informacjami o klientach. 

 

System PetroStation został stworzony z myślą o firmach, których działalność wymaga usprawnienia procesu sprzedaży oraz zarządzania gospodarką magazynową. Aplikacja wspomaga działanie i rozwój biznesowy stacji paliw, zwiększając ich atrakcyjność i konkurencyjność. Jest przeznaczona zarówno dla właścicieli stacji paliw prowadzących samodzielną działalność, jak i należących do większych struktur organizacyjnych. 

 

Sebastian Herod, Dyrektor Obszaru Paliwa& Retail: PetroStation spełnia wszystkie wymagania stawiane dzisiaj zarówno systemom stacyjnym, jak i systemom centralnym w zakresie pełnej obsługi sieci stacji paliw. Dostarczyliśmy własny produkt, który jest kompleksowym rozwiązaniem dla sieci paliwowej, w szczególności wspierając obsługę kart flotowych. 

 

MOYA to należąca do spółki ANWIM SA polska sieć partnerskich stacji paliw. ANWIM SA działa na rynku od 1992 roku, a sieć stacji paliw MOYA funkcjonuje od roku 2009 i obecnie liczy ponad 30 obiektów. Do końca 2011 r. na terenie całego kraju ma działać 50 stacji paliw z logo MOYA.

 

zobacz wszystkie realizacje

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

Zapytaj Eksperta Sygnity