PGE Zespół Elektrowni Dolna Odra SA

Elektrownia zasilana przez MAXeBiznes

 

Rozwiązanie gromadzi w systemie rzetelną informację w celu odpowiedniego podejmowania decyzji służących rozwojowi organizacji. 

 

PGE Zespół Elektrowni Dolna Odra SA od dłuższego czasu zamierzała zmodernizować system wspomagający zarządzanie PRO/MIS. Pierwotnie, Spółka przygotowywała się na wdrożenie jednego z wiodących systemów klasy ERP. Wobec konieczności modernizacji systemu PRO/MIS, oraz dzięki stałej współpracy, udanym prezentacjom i lepszemu poznaniu systemu MAXeBiznes, w ramach procedury przetargowej klient zdecydował się na współpracę z Sygnity. 

 

Na decyzję wpłynęła niewątpliwie dobra, wieloletnia współpraca, jak i nowe właściwości systemu MAXeBiznes, w tym możliwość integracji z systemem SAP. Elektrownia oczekiwała, że narzędzie będzie wspierało jej działania w zakresie sprzedaży i finansów. Po przeprowadzeniu analizy przedwdrożeniowej, wspólnie z klientem zdefiniowaliśmy następujące zadania: 

  • automatyzacja prac, wyeliminowanie pracy ręcznej 
  • ulepszenie obiegu dokumentów i informacji księgowo-zarządczej na każdym etapie działalności przedsiębiorstwa 
  • szybkie i sprawne generowanie raportów statusowych i zarządczych 
  • podniesienie standardów i możliwości kontroli przeprowadzanych operacji gospodarczych, które sprawniej pozwolą zarządzać firmą 
  • zapewnienie większego poziomu bezbłędności danych. 

 

W ramach projektu zostały usprawnione moduły: 

  • Finanse i Księgowość 
  • Kasa 
  • Przelewy 
  • Rejestr Faktur 
  • Kalkulacja Kosztów. 

 

Wdrożenie rozwiązania MAXeBiznes obejmowało swoim zakresem także rozbudowę systemu o całkiem nowe funkcjonalności. Uruchomione zostały moduły: Środki Trwałe oraz Sprzedaż. 

 

W efekcie powstało rozwiązanie, które gromadzi w systemie rzetelną informację w celu odpowiedniego podejmowania decyzji służących rozwojowi organizacji. System zapewnia centralizację danych całej firmy, podnosi ich bezpieczeństwo oraz gwarantuje natychmiastowy dostęp do informacji o poziomie sprzedaży wynikający bezpośrednio z realizacji procesów logistycznych czy finansowych. 

 

O jakości wdrożenia najlepiej świadczą słowa klienta umieszczone w liście referencyjnym: „Firma podeszła do wykonania przedsięwzięcia z należytą starannością. Pracownicy przydzieleni do realizacji prac wykazują się wysokim zaangażowaniem i profesjonalizmem w przygotowaniu i realizacji wdrożenia systemu MAXeBiznes. Jednocześnie dzięki elastyczności produktu będziemy mogli bez problemu wprowadzać nowe procesy biznesowe, które są konieczne aby rozwijać firmę. Sygnity to godny zaufania partner biznesowy.” 

zobacz wszystkie realizacje

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

Zapytaj Eksperta Sygnity