Banki

Tempo przemian sektora bankowego jest nadal szybkie. Zmieniają się trendy i potrzeby, a co za tym idzie – nasz sposób wykorzystania produktów i usług. 

 

Dzięki współpracy z bankami i innymi instytucjami finansowymi w Polsce oraz wielu krajach Europy i Azji zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Dostarczamy urządzenia zapewniające bezpośrednią obsługę klientów: bankomaty, terminale samoobsługowe, liczarki banknotów i skarbce kasowe. Nasze nowoczesne rozwiązania pozwalają na obsługę klientów w procesach zaprogramowanych w systemach frontendowych, a bankowość elektroniczna zapewnia bezpośredni kontakt klientów indywidualnych i korporacyjnych z systemem obsługi banku. 

 

Sercem każdego banku są centralne systemy, które adaptujemy i dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Bez systemów raportowo-sprawozdawczych, opierających się na nowoczesnych hurtowniach danych i narzędziach analitycznych, nie jest możliwe sprawne zarządzanie bankiem. Dlatego nasi specjaliści, wykorzystując swoją rozległą wiedzę i kompetencje, stale wdrażają nowe rozwiązania technologiczne. Wypecjalizowane systemy sprawozdawcze dostarczają raporty obowiązkowe do NBP, MF i innych instytucji, a UPSS pozwala na realizację rozliczeń wewnątrz banku i poza nim. System gospodarki własnej, opartej na rozwiązaniach firmy ORACLE, zapewnia możliwość zarządzania bankiem jako podmiotem gospodarczym.


Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

Zapytaj Eksperta Sygnity  

Zobacz także:

Sygnity Capital Adequacy

Dowiedz się więcej 

Adapter SORBNET2

Dowiedz się więcej