Edukacja

Oferta dla sektora edukacyjnego obejmuje dwie grupy produktów: system Edukacja.CL przeznaczony dla uczelni wyższych oraz Prolib – Kompleksowy System Zarządzania Biblioteką.

 

Rozwiązanie Edukacja.CL obsługuje całokształt działań realizowanych w zakresie rekrutacji, obsługi dydaktyki i procesu kształcenia studentów.

 

System Prolib jest oprogramowaniem przeznaczonym dla średnich i dużych bibliotek (akademickich, publicznych, pedagogicznych, fachowych, instytutowych). Wdrażany w ponad stu bibliotekach, wyróżnia się na polskim rynku systemów bibliotecznych wyjątkową funkcjonalnością i jakością.


Obsługa uczelni

Nasza oferta adresowana jest do uczelni dowolnego typu i różnej wielkości, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Aplikacje są świetnie dostosowane do faktycznych warunków działania polskich uczelni, a równocześnie w pełni zgodne z obowiązującym ustawodawstwem. Edukacja.CL...

Zarządzanie biblioteką

Oferujemy zarówno gotowy do natychmiastowego wdrożenia System Zarządzania Biblioteką Prolib, jak i oprogramowanie wspierające pracę bibliotekarzy, tworzone na indywidualne zamówienie. System Prolib jest użyteczny dla: średnich i dużych bibliotek różnego typu (akademickich,...

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

Zapytaj Eksperta Sygnity  

Zobacz także: