Małe i średnie przedsiębiorstwa

Quatra to rodzina pięciu kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań wspierających zarządzanie procesami biznesowymi w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Systemy zostały zróżnicowane pod względem funkcjonalności i umożliwiają prowadzenie księgowości online, zarządzanie płacami, magazynem oraz sprzedażą. Innymi słowy, rozwiązania Quatra łączą programy do fakturowania, programy magazynowe oraz programy kadrowe. 

 

Poszczególne systemy i ich funkcjonalności zostały opracowane z myślą o:

  • przedsiębiorcach prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i małe firmy
  • działach kadr, logistyki oraz księgowości i finansów średnich oraz dużych przedsiębiorstw
  • biurach rachunkowo-podatkowych prowadzących księgowość swoich Klientów

 

Quatra pozwala na zarządzanie personelem, logistyką oraz pełną automatyzację procesów w firmie. W zależności od wielkości oraz specyfiki wybranego przedsiębiorstwa, program może umożliwiać prowadzenie księgowości za pomocą księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowej lub w oparciu o ryczałt ewidencjonowany. Oprogramowanie spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a także zapewnia zgodność z obowiązującym ustawodawstwem.

 

Dzięki Quatra przedsiębiorca może korzystać z gotowych, zaawansowanych i bezpiecznych rozwiązań dostarczonych przez uznanego producenta – Grupę Kapitałową Sygnity SA, ograniczając jednocześnie koszty związane z zakupem oprogramowania i sprzętu. Systemy Quatra wykorzystują cloud computing, łącząc tradycyjne rozwiązania z potencjałem nowych technologii. Programy dostępne są zarówno w wersji pudełkowej, którą można zainstalować na komputerze, jak i w modelu usługowym SaaS (Software as a Service).

 

www.quatra.pl


Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

Zapytaj Eksperta Sygnity