• 22.05.2017   Powołanie nowych Członków Zarządu

  Zarząd Sygnity S.A. poinformował o powołaniu przez Radę Nadzorczą Spółki dwóch nowych Członków Zarządu: Mariusza Juraka oraz Tomasza Kozdryka.

  czytaj więcej   
 • 18.05.2017   Sygnity S.A. partnerem ABB

  Sygnity S.A., w ramach umowy partnerskiej podpisanej z ABB – światowym liderem wśród dostawców innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu, rozpoczyna sprzedaż i wdrożenia dedykowanych rozwiązań aplikacyjnych ABB klasy Enterprise

  czytaj więcej   
 • 28.04.2017   Oświadczenie Zarządu

  Sygnity S.A. oświadcza, że nie łaczy ją z Polską Spółką Gazownictwa Sp. z o.o. umowa na realizację usługi serwisowej Systemu zarządzania Infrastrukturą, zawarta na okres 30 lat.

  czytaj więcej   
 • 12.04.2017   Analityka wspierająca nowoczesne strategie sprzedażowe

  Analityka wspierająca nowoczesne strategie sprzedażowePopularyzacja wykorzystania analityki biznesowej we wszystkich obszarach funkcjonowania nowoczesnych banków przekłada się na zupełnie nowy wymiar wyzwań z jakimi powinniśmy się zmierzyć.

  czytaj więcej   
 • 11.04.2017   Oświadczenie Zarządu

  Odnosząc się do raportu bieżącego nr 33/2017, który informuje, że w dniu 10 kwietnia 2017 roku do Spółki wpłynęło wypowiedzenie umowy od jednego z podwykonawców, Zarząd Sygnity S.A. oświadcza, że Spółka pozostawała w sporze z tym podwykonawcą od kilku miesięcy, o czym informowała we wcześniejszych raportach okresowych i w raporcie bieżącym nr 47/2016.

  czytaj więcej   
 • 03.04.2017   Sygnity S.A. poinformowała o zmianach, które nastąpiły w składzie Zarządu oraz Rady Nadzorczej Spółki.

  Jan Maciejewicz, Prezes Zarządu Sygnity S.A. od maja 2016 r., 31 marca br. złożył rezygnację z powodów osobistych. Rada Nadzorcza Sygnity podziękowała mu za przejęcie sterów w spółce w ważnym dla niej momencie oraz za jego profesjonalizm w wykonywaniu funkcji.

  czytaj więcej   
 • 16.03.2017   Sygnity S.A.: PIT w kilka minut

  Sygnity S.A., działając na zlecenie Ministerstwa Finansów, wykonała kolejne udogodnienia w usłudze wypełnionego przez administrację formularza podatkowego PIT PFR, który ułatwia rozliczenie podatku dochodowego za poprzedni rok. W okresie od 15 marca do 15 kwietnia br. większość podatników w Polsce będzie mogła rozliczyć się z dochodów uzyskanych w 2016 r. w ciągu kilku minut. Urząd skarbowy wypełni za nas nasz PIT po złożeniu dwustronicowego wniosku PIT-WZ. Z nowych funkcjonalności usługi PIT PFR skorzystać mogą wszyscy, którzy rozliczają się na podstawie deklaracji PIT-37.

  czytaj więcej   

Kontakt dla mediów

Lidia Kłosowska

Dyrektor ds. Marketingu i Relacji Partnerskich

+48 508 021 623

lklosowska@sygnity.pl

Zobacz także:

Raporty bieżące

Dowiedz się więcej 

Prezentacje i webcasty

Dowiedz się więcej 

Wybrane dane finansowe

Dowiedz się więcej