Sygnity

My Auto Assistant

My Auto Assistant

Aplikacja mobilna dla firm leasingujących samochody oraz ich klientów

My Auto Assistant

My Auto Assistant (MAA) jest rozwiązaniem wspierającym klientów firm leasingujących samochody oraz obsługę klienta po stronie leasingodawcy. Stworzone przez Sygnity rozwiązanie składa się z aplikacji mobilnej (instalowanej przez klientów na ich telefonach komórkowych) oraz systemu Back-office użytkowanego przez dział obsługi klienta firmy leasingowej.

Aplikacja obsługiwana na telefonie prezentuje informacje dotyczące użytkowanego pojazdu oraz umów leasingowych, jak również umożliwia wezwanie pomocy w nagłych sytuacjach. Dzięki aplikacji klient ma zawsze kontrolę nad stanem rozliczeń i dostęp do historii faktur. Udostępniane są mu dane potrzebne do korzystania z kart paliwowych.

Aplikacja ułatwia kontaktowanie się kierowcy z assistance oraz infolinią szkodową. Wspomaga
kierowcę przy umawianiu wizyty w warsztacie naprawczym, serwisie ogumienia, a także w wyszukaniu najbliższego warsztatu, uwzględniając aktualną lokalizację kierowcy (koordynaty GPS).

Aplikacja posiada mechanizm powiadomień, który przypomina o zbliżających się zdarzeniach np. terminach wizyt serwisowych, czy badań technicznych.

System Back-office, wykorzystywany przez pracowników firmy leasingowej, umożliwia obsługę klienckich zleceń wizyt warsztatowych oraz dzięki mechanizmowi powiadomień, daje możliwość wysyłania wiadomości sprzedażowych i komunikatów do wszystkich lub wybranych klientów, wspierając kampanie marketingowe.

Dla kogo?

MAA jest rozwiązaniem idealnym dla firm leasingujących samochody – podnoszącym jakość ich usług i wprowadzającym automatyzację procesów, eliminując część czynności realizowanych przez pracowników call center czy obsługi klienta. Firma leasingująca staje się właścicielem biznesowym rozwiązania, a jej klienci użytkownikami końcowymi funkcjonalności oferowanej przez aplikację. Klienci samodzielnie instalują i użytkują aplikację MAA na telefonach komórkowych (wsparcie dla platform: Android, iOS, PWA).

Jako że MAA jest autorskim rozwiązaniem Sygnity, warto podkreślić, że możliwe jest wprowadzenie w aplikacji wszelkich zmian dostosowujących ją do oczekiwań naszych klientów.

Oznacza to również, że rozwiązanie nie musi ograniczać się tylko do leasingu samochodów. Po drobnych zmianach może również obsługiwać leasing dowolnego sprzętu np. rolniczego czy medycznego. Taka wersja nosi nazwę MLA (My Leasing Asisstant).

Korzyści biznesowe

Oszczędność kosztów

dzięki wysokiej automatyzacji rozwiązania, odciążeniu pracowników firmy leasingowej od zadań powtarzalnych,

Satysfakcję klientów

firmy, a co za tym idzie ich utrzymanie i pozyskanie nowych,

Wzmocnienie wizerunku

firmy na rynku, wyróżnienie wśród konkurencji jako firmy przyjaznej i dostępnej dla klienta

Zwiększenie sprzedaży

dzięki bezpośredniej i masowej dystrybucji ofert, dopasowanych do konkretnego klienta,

Bieżącą kontrolę

zadań wykonywanych przez dział obsługi klienta

Łatwą i wygodną integrację

z istniejącymi procesami biznesowymi obsługi posprzedażowej

Wyświetlanie informacji szczegółowych

dot. pojazdu, umowy i ubezpieczeń - podsumowanie informacji o samochodzie i umowach, prezentacja dokumentów umowy i ubezpieczenia

Wybrane funkcjonalności

umawianie wizyt serwisowych - mapa i lista ulubionych warsztatów, wsparcie dla wizyt umawianych samodzielnie jak i przy pomocy operatorów leasingodawcy, nawigacja do warsztatu;

kontrola rozliczeń z leasingodawcą - bilans bieżący, lista faktur opłaconych i nieopłaconych, wgląd w szczegóły faktury;

wsparcie dla zdarzeń na drodze i na parkingach - prezentacja scenariusza postępowania, kontakt z assistance;

obsługa powiadomień - powiadomienia o terminie wizyt, kończących się umowach, komunikaty marketingowe i informacyjne;

prezentacja danych karty paliwowej - zakres usług na karcie, numer i PIN karty, obsługa zapisywania aktualnego przebiegu auta;

wyświetlanie informacji szczegółowych dot. pojazdu, umowy i ubezpieczeń - podsumowanie informacji o samochodzie i umowach, prezentacja dokumentów umowy i ubezpieczenia;

Porozmawiaj z ekspertem

Ewa Sław

Starszy Menedżer Projektu

eslaw@sygnity.pl

Maciej Salamon

Dyrektor Sprzedaży

msalamon@sygnity.pl

Masz pytania odnośnie tego produktu?

    W celu zapoznania się z zasadami przetwarzania udostępnionych nam danych osobowych proszę kliknąć w link:

    Polityka prywatności