Sygnity

M&A Business Development Representative

Lokalizacja:

Warszawa

Doświadczenie:

junior/mid

O projekcie:

Do działu fuzji i przejęć Sygnity (M&A) poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyć w rozwijaniu spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej poprzez akwizycje spółek informatycznych. Nowa osoba w zespole będzie odpowiedzialna za pierwszy etap procesu M&A, tj. identyfikację potencjalnych celów akwizycyjnych, wstępną ich weryfikację w oparciu o kryteria inwestycyjne oraz nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z takimi spółkami.

Jeśli jesteś na początku swojej kariery związanej z fuzjami i przejęciami lub masz pierwsze doświadczenia w rozwoju biznesu lub sprzedaży, a komunikatywność to Twoja mocna strona, wyślij nam swoje CV!

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie potencjalnych celów akwizycyjnych i ich wstępna ocena zgodnie z naszymi kryteriami inwestycyjnymi.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie regularnych kontaktów z interesującymi celami akwizycyjnymi.
  • Współpraca z zespołem analitycznym i inwestycyjnym, w momencie zidentyfikowania potencjału na transakcję.
  • Obsługa systemu CRM.

Pasujesz do nas idealnie, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe.
  • Posiadasz pierwsze doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z fuzjami i przejęciami, rozwojem biznesu lub sprzedażą.
  • Posiadasz pierwsze doświadczenia w telefonicznym oraz e-mailowym kontakcie z klientami biznesowymi .
  • Dobrze znasz pakiet Office 365.
  • Znasz język polski na poziomie minimum C1 oraz język angielski na poziomie minimum B2.
  • Masz łatwość w nawiązywaniu relacji z innymi.
  • Cechuje Cię samodzielność, kreatywność i proaktywność w działaniu.

Świetnie, jeśli dodatkowo:

  • Znasz systemy CRM (szczególnie Salesforce).
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.
  • Interesuje Cię branża IT i inwestycyjna.

W Sygnity możesz liczyć na:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze fuzji i przejęć (M&A).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Opcję pracy w biurze lub w trybie hybrydowym (praca w warszawskim biurze minimum 2 dni w tygodniu).
  • Pakiet opieki medycznej w ramach LuxMed.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Program kafeterii pracowniczej, dający możliwość wyboru dodatkowych benefitów (np. sport, kino, kultura, rekreacja).
  • Dostęp do platformy e-learningowej ułatwiającej naukę języka angielskiego.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.