Sygnity

BPS C2

Opis produktu

Sortery banknotów serii BPS C2 to następca doskonale znanego sortera serii Numeron. Obecnie jest to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku. W zależności od wersji sorter może posiadać 2, 3 lub 4 kieszenie odbiorcze plus kieszeń odrzutów. Dzięki temu urządzenie zapewnia szybką i wydajną pracę przy zachowaniu pełnej ergonomii pracy.

W przeciwieństwie do klasycznych rozwiązań podajnik został umieszczony w dolnej części urządzenia dzięki czemu nawet w przypadku wersji 4 kieszeniowej obsługa sortera może odbywać się na siedząco, a więc w bardzo wygodny sposób. Dodatkowo panel operatora został tak zaprojektowany aby można było go umieścić w wygodnym miejscu co stanowi dodatkowe ułatwienie w obsłudze urządzenia.

Sorter zapewnia wszystkie możliwe funkcjonalności takie jak liczenie i sortowanie nominałów, sprawdzanie jakości obiegowej czy też sortowanie według emisji bądź orientacji.  

Zastosowanie tej klasy sortera w znaczący sposób przyspiesza proces liczenia i sortowania banknotów, co przekłada się na obniżenie kosztów wewnętrznych i możliwość wykonania innych zadań w tym samym czasie. Funkcja dynamicznego sortowania pozwala praktycznie na nieprzerwaną pracę tj. bez konieczności zmian jakichkolwiek ustawień czy programów. Urządzenie z powodzeniem znajdzie zastosowanie na zapleczu kasowym, sortowni, skarbcu czy też w przypadku rozliczania gotówki pochodzącej z wrzutni, bankomatów czy też wpłatomatów. Dzięki funkcji sortowania jakościowego urządzenie umożliwia także spełnienie wymogów stawiany przez Narodowy Bank Polski.

Główne funkcjonalności

Zliczenie liczby i wartości wszystkich banknotów

Sortowanie dynamiczne

Kompaktowy rozmiar urządzenia oraz wydajna praca

2, 3 lub 4 kieszenie odbiorcze

Jakościowe sortowanie banknotów – zgodnie z wymogami NBP

Automatyczne rozpoznawanie walut

Kieszeń odrzutów dla banknotów podejrzanych

Możliwość sortowania kilku nominałów jednocześnie

Sprawdzenie przygotowanych paczek banknotów

Weryfikacja autentyczności zarówno PLN jak i walut obcych

Odliczanie zadanej liczby banknotów

Wydruk wyniku przeliczenia i sortowania

Integracja z systemami wewnętrznymi

Porozmawiaj z ekspertem

Adam Pietrasik

Dyrektor Sprzedaży

AdPietrasik@sygnity.pl

Krzysztof Figas

Menedżer Rozwoju Biznesu

KFigas@sygnity.pl

Masz pytania odnośnie tego produktu?

    W celu zapoznania się z zasadami przetwarzania udostępnionych nam danych osobowych proszę kliknąć w link:

    Polityka prywatności