Sygnity

Wpłatomat monet

Opis produktu

Wpłatomat monet (Prodeposit) to uniwersalne rozwiązanie pozwalające na wpłatę bilonu. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wpłatach monet zarówno w placówkach bankowych jak i punktach handlowych. Dzięki zastosowaniu wpłatomatu banki mogą zoptymalizować i przyspieszyć proces przyjmowania bilonu. Placówki handlowe natomiast mają możliwość zaoferowania dodatkowej usługi dla własnych klientów a nawet dzięki temu pozyskać nowych jak również uzyskać monety do wydawania reszty.

Urządzenie można z powodzeniem wykorzystać również w kampaniach edukacyjnych np. SKO bądź jako dodatkowy nośnik reklamy.

Konstrukcja oraz funkcjonalność wpłatomatu zostały tak zaplanowane aby jego obsługa była jak najprostsza przy zachowaniu szeregu mechanizmów minimalizujących ewentualne zacięcia lub awarie.

Zastosowanie wpłatomatu w znaczący sposób przyspiesza proces liczenia monet, co przekłada się na obniżenie kosztów wewnętrznych i możliwość wykonania innych zadań w tym samym czasie. Funkcja automatycznego czyszczenia podajnika po każdej transakcji minimalizuje ryzyko zacięcia urządzenia dzięki czemu wpłatomat cechuje wysoka dostępność dla klientów. Biorąc pod uwagę, że w polskich domach w pojedynczej skarbonce zalegają monety o wartości nawet kilkuset złotych jest to idealne rozwiązanie aby zlojalizować obecnych i pozyskać nowych klientów.

Główne funkcjonalności

Zliczenie liczby i wartości wszystkich monet

Kompaktowy rozmiar urządzenia oraz wydajna praca

Pojemność urządzenia do 40.000 monet

Podajnik monet o pojemności do 500 monet

Weryfikacja autentyczności monet

Kieszeń odrzutów dla podejrzanych monet

Mechanizmy samoczyszczący – usuwanie ewentualnych ciał obcych i zanieczyszczeń

Wydruk wyniku przeliczenia

Porozmawiaj z ekspertem

Adam Pietrasik

Dyrektor Sprzedaży

AdPietrasik@sygnity.pl

Krzysztof Figas

Menedżer Rozwoju Biznesu

KFigas@sygnity.pl

Masz pytania odnośnie tego produktu?

    W celu zapoznania się z zasadami przetwarzania udostępnionych nam danych osobowych proszę kliknąć w link:

    Polityka prywatności