Sygnity

Umbraco – flexible Content Management System

Umbraco

Umbraco

Umbraco to jeden z najbardziej rozpoznawalnych systemów CMS. Zbudowany w technologii .NET. Dostępny w wersji bezpłatnej oraz w opcjach płatnych ze wsparciem i dodatkowymi funkcjami potrzebnymi w przypadku większych projektów. System przeznaczony dla małych i średnich firm. Dobrze spiszę się także jako kontener treści dla serwisów korporacyjnych. Szczególnie polecany dla sektora publicznego. Sygnity wybrało ten CMS jako alternatywę dla proponowanego również przez Sygnity, systemu Sitecore DXP. Umbraco jest łatwy w integracji z innymi elementami środowiska webowego i narzędziami takimi jak CRM, ERP czy e-Commerce.

Oferta Sygnity

Aby zapewnić klientom komfortowe i spójne doświadczenia w różnych kanałach online oraz offline (omnichannel), oferujemy:

Warsztaty wymagań i analiza potrzeb cyfrowych

 • identyfikacja obszarów do transformacji cyfrowej
 • wymagane połączenia systemów informacji o kliencie
 • wypracowanie celu transformacji cyfrowej

Budowa koncepcji idealnego doświadczenia cyfrowego

 • klient nowy oraz klient istniejący
 • definiowanie ścieżki klienta (Customer Journey)
 • wypracowanie strategii do budowy dalszej konwersji

Wdrożenie koncepcji i uruchomienie przyśpieszonej konwersji

 • dopasowanie platformy interakcji z klientem w obszarze Customer Experience
 • połączenie kanałów strategii omnichannelowej
 • połączenie źródeł danych w celu zapewnienia najlepszych spersonalizowanych doświadczeń

Utrzymanie i dalszy rozwój

 • rozbudowa wdrożonego systemu CX o dodatkowe moduły, w tym: analityki ruchu, celowania marketingu, kontroli wydatków marketingowych, wyliczania opłacalności kampanii
 • integracja wdrożonego systemu z istniejącymi systemie CRM oraz ERP
 • rozwój w celu zapewnienia tak zwanego Total Experience

Umbraco CMS dostarcza zestaw funkcjonalności potrzebny do codzinnej pracy autorom treści i marketerom. Wydajny i przejrzysty zestaw procesów pozwala na szybki przepływ akceptacji i propagacji treści. Tworzenie i wypełnianie stron treścią odbywa się poprzez prosty, intuicyjny interfejs. System wspiera tworzenie oraz utrzymywanie stron wielojęzycznych. Przed publikacją gotowej strony użytkownicy mogą podejrzeć treść w trybie „preview” co pozwala wyeliminować potencjalne błędy w treści lub ułożeniu zasobów cyfrowych. Wygodnym elementem składowym platformy jest zestaw narzędzi wspierający SEO i SEM, tworzyć tzw. Sitemapy oraz elementy typu 301 redirect.

Zespół Umbraco stale dba o środowisko specjalistów oraz partnerów, którzy dostarczają gotowe moduły. Obecnie jest ich ponad 1200, ma to ogromne znaczenie w procesie dostawy projektu, który dzięki gotowym rozwiązaniom, wymagającym jedynie konfiguracji, znacznie przyśpiesza proces wdrożenia.

Ubraco dostępne jest w wersji instalacji lokalnej na serwerach klienta oraz w chmurze. Opcja chmury z Umbraco jest bardzo korzystana komercyjnie.

Porozmawiaj z ekspertem

Tomasz Gibas

Dyrektor Rozwoju Usług Cyfrowych

tgibas@sygnity.pl

Łukasz Skowroński

Senior Sitecore Architect / Sitecore Practice Leader

lskowronski@sygnity.pl

Masz pytania odnośnie tego produktu?

  W celu zapoznania się z zasadami przetwarzania udostępnionych nam danych osobowych proszę kliknąć w link:

  Polityka prywatności