Sygnity

Rekrutacja

Jak wygląda staż w Sygnity?

Jesteś studentem i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenia w branży IT?
W Sygnity masz taką możliwość. W naszej firmie realizujemy staże w rolach Programista, Tester, Konsultant ds. Wdrożeń i Konsultant ds. Wsparcia Serwisu. Staż to doskonały start w życie zawodowe, który może stać się początkiem długoletniej pracy w Sygnity.

Na co możesz liczyć podczas stażu?

  • Realne, projektowe zadania, w których sprawdzisz swoją wiedzę w praktyce.
  • Wsparcie menedżera lub buddy’ego. Wspólnie określicie zadania oraz cele do osiągnięcia.
  • Elastyczne godziny pracy – dostosujemy się do Twojego grafiku zajęć na uczelni.
  • Przedłużenie współpracy po stażu po pozytywnej ocenie przełożonego.
  • Wynagrodzenie.

Najnowsze oferty pracy w Sygnity, w tym również staże, znajdziesz na naszej stronie internetowej: Oferty pracy – Sygnity.

Chcesz wiedzieć jak w rzeczywistości wyglądają staże w naszej firmie? Przeczytaj opinię naszych stażystów, które zamieściliśmy poniżej.

Oskar, Programista

Staż w Sygnity to nie tylko możliwość odbycia obowiązkowych praktyk, ale również szansa na zdobycie realnej, praktycznej wiedzy. Istotne dla mnie jako studenta były elastyczne godziny pracy. Dzięki zrozumieniu przełożonych bez większego problemu mogłem połączyć pracę ze studiami.

Paweł, Konsultant ds. Wdrożeń

Staż w Sygnity na stanowisku Konsultant ds. Wdrożeń to idealna opcja dla mnie, studenta dziennych studiów magisterskich na Politechnice Wrocławskiej. Dlaczego? Przede wszystkim możliwość poznania kultury pracy w dużej firmie informatycznej. Mój staż to ciągła praca z ludźmi, którzy są zawsze otwarci, pomocni i wyrozumiali dla nowych, młodych członków zespołu. To co mnie pozytywnie zaskoczyło w Sygnity to fakt, że wszyscy traktowani są tu równo, na tych samych zasadach, jako stażysta nigdy nie poczułem się gorzej postrzegany, wykorzystywany lub pomijany. Ważnym aspektem pracy w Sygnity jest całkowita elastyczność w kwestii formy oraz godzin pracy. Jest to dla mnie bardzo istotne, gdyż z powodzeniem mogę łączyć staż w Sygnity z dziennymi studiami magisterskimi.

Sygnity to doskonałe miejsce do rozpoczęcia swojej kariery w branży IT. Nowe technologie, przyjazna atmosfera, elastyczna forma i godziny pracy – to wszystko sprawia, że szczerze mogę polecić staż w Sygnity każdemu studentowi.

Dawid, Konsultant ds. Wsparcia Serwisu

Dzięki stażowi w Sygnity mogłem rozpocząć swoją karierę w branży IT. Miałem nadzieję, że dzięki stażowi będę mógł zdobyć swoje pierwsze doświadczenia. Nie zawiodłem się. Na samym początku stażu zostałem wdrożony w pracę zespołu, a następnie zacząłem otrzymywać coraz – bardziej odpowiedzialne zadania. Dzięki temu mogłem przełożyć wiedzę teoretyczną na praktykę. Staż w Sygnity był dla mnie wartościowym doświadczeniem, dlatego postanowiłem zostać tu na dłużej.