Sygnity

Specjalista ds. Testów

Lokalizacja:

Praca zdalna, Wrocław

Doświadczenie:

Junior/ Mid

Opis Projektu:

Projekt dotyczy serwisu i rozwoju Systemów Bankowych dedykowanych dla Klienta sektora Bankowo – Finansowego oraz tworzenia nowych rozwiązań z użyciem najnowszych technologii informatycznych. Różnorodność aplikacji począwszy od systemu centralnego, warstwę middleware , bankowość elektroniczną i wiele innych daje możliwość poznania całości procesu związanego z branżą bankowo finansową. W zakresie testów oprócz testów manualnych skupiamy się na ich automatyzacji. Zespół działa w świecie metodyk zwinnych, głównie w SCRUM. Zadania są planowane na sprinty i zatwierdzane przez Product Ownerów.

Twoje przyszłe zadania:

  • Testowanie oprogramowania dla klientów w sektorze bankowo-finansowym
  • Projektowanie testów (m.in. przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych)
  • Przeprowadzanie testów manualnych (możliwość rozwoju w kierunku testów automatycznych)
  • Raportowanie wykrytych błędów oraz postępu i wyników prowadzonych testów
  • Współpraca w zespole scrumowym na wszystkich etapach rozwoju produktu
  • Dbanie o utrzymanie jakości powstającego produktu i samego procesu jego powstawania
  • Udział przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku testera (mile widziane w branży finansowej)
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji oraz backendu
  • Znajomość zagadnień z zakresu jakości i testowania systemów informatycznych
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (bugtrackery, zarządzanie przypadkami testowymi, screen recordery itp.)
  • Znajomość składni SQL, XML w stopniu podstawowym
  • Umiejętność pracy w zwinnym modelu wytwarzania oprogramowania (w szczególności w metodyce Scrum, Kanban)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy z danymi
  • Umiejętność radzenia sobie z przeszkodami i konfliktami
  • Samodzielność, samoorganizacja pracy i nastawienie na cel
  • Cierpliwość, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Zdolność do pracy w zespole (komunikowanie zmian, akceptacja odmiennego zdania, wspólna motywacja, itp.)
  • Wysoka motywacja do działania i otwartość na zmiany

Mile widziane:

  • Znajomość JIRA
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów: testy GUI i wydajnościowe (np. SoapUI, jMeter, Postman)
  • Doświadczenie w projektach realizowanych w architekturze usługowej SOA
  • Umiejętność tworzenia skryptów shellowych (Windows, Unix)
  • Certyfikat ISTQB Foundation Level

To oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej z biura we Wrocławiu
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Postępu 17B 1, 02-676, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.