Sygnity

Aktualności

Partnerstwo biznesowe Sygnity i G+D

Jako zespół Automatyki Bankowej Sygnity od około 20 lat dostarczamy rozwiązania dla instytucji finansowych w zakresie automatyzacji i procesowania gotówki, obsługując największe banki komercyjne na rynku polskim. Aby zapewnić klientom kompleksowe wsparcie i opiekę w tym zakresie, współpracujemy z czołowymi producentami urządzeń na świecie. Do grona naszych partnerów dołączyła właśnie firma Giesecke+Devrient – ceniony producent urządzeń do procesowania gotówki i jeden z największych na świecie dostawców banknotów.

Partnerstwo Sygnity i Giesecke+Devrient

Nasza współpraca to przykład partnerstwa biznesowego, którego celem jest dostarczenie klientom komplementarnej usługi, poprzez połączenie najwyższej klasy urządzeń producenta G+D oraz eksperckiej wiedzy inżynierów i konsultantów Sygnity w zakresie wsparcia i serwisu. Wykorzystując nasze kompetencje w dziedzinie produkcji oprogramowania i integracji z systemami bankowymi, wspieramy aplikacyjnie oferowane urządzenia, dostosowując rozwiązania zarówno do potrzeb naszych klientów, jak i regulacji nadzoru bankowego.

Zakres naszej współpracy obejmuje zarówno procesowanie banknotów jak i bilonu. Nasze portfolio  zostało więc uzupełnione o urządzenia optymalizujące proces sortowania i deponowania bilonu, dostarczane przez spółkę należącą do grupy G+D – firmę Procoin.  

Korzyści biznesowe:

Dzięki wzajemnej wymianie kompetencji Sygnity i firmy G+D, jesteśmy w stanie skutecznie i szybko zautomatyzować procesowanie gotówki w instytucjach finansowych poprzez m.in.:

  • skrócenie czas obsługi gotówkowej klientów w oddziałach,
  • sprawniejsze monitorowanie i raportowanie danych na temat obiegu gotówki w oddziałach,
  • zwiększenie efektywności liczenia banknotów i bilonu

Dodatkowo, dzięki urządzeniom G+D, następuje znaczna poprawa jakości gotówki w obiegu, zgodnie z zarządzeniami NBP.

Chcesz poznać lepiej urządzenia G+D? Pobierz ulotki.