Sygnity

Artykuły

System FlexiPi
Od 1 stycznia 2024 r. na dostawców usług płatniczych w UE został nałożony obowiązek raportowania transakcji dotyczących płatności transgranicznych do tzw. centralnego elektronicznego systemu informacji o płatnościach (Central Electronic System of Payment information, CESOP).
Dostawcy usług płatniczych od stycznia 2024 są zobowiązani do prowadzenia ewidencji dotyczących płatności transgranicznych w rejestrach elektronicznych i udostępniania ich Szefowi Krajowej Administracji Skarbowej. Organy podatkowe przekazują dane do nowej, centralnej, unijnej bazy danych CESOP, co umożliwia organom zajmującym się zwalczaniem nadużyć finansowych w poszczególnych państwach członkowskich UE przetwarzanie i analizowanie danych.
Jak możemy pomóc?

Przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie, które w pełni wspiera instytucje obowiązane w realizacji wymagań CESOP na każdym etapie:
Dostępne funkcjonalności systemu FlexiPAYINFO (FlexiPi):

Model Wdrożeniowy

Wypracowane standardy i elastyczny model współpracy umożliwiają nam dostosowanie systemu do potrzeb Klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oferujemy wdrożenie rozwiązania w jednym z dwóch wariantów:
  • w ramach infrastruktury klienta (on-premise), dzięki czemu  klient sprawuje pełną kontrolę nad wdrożonym rozwiązaniem,
  • w ramach platformy usług elektronicznych Sygnity (on-cloud), co pozwala obniżyć jednostkowe koszty wdrożenia systemu i prowadzić działalność w modelu usługowym (subskrybcyjnym).
Dzięki przyjaznemu interfejsowi klient może zarządzać systemem samodzielnie lub – dla wygody i oszczędności czasu – zlecić to naszym ekspertom. Oferujemy  zestaw szkoleń dla użytkowników końcowych i administratorów, asystę powdrożeniową i sprawną obsługę serwisową realizowaną przez zespół wykwalifikowanych konsultantów.