Sygnity

Artykuły

Udział Sygnity w konferencji Forum Bankowe

Ostatnie miesiące były dla nas czasem intensywnych prac związanych z przygotowaniem i przedstawieniem światu naszych propozycji, w związku z planowanym przez NBP wdrożeniem nowej wersji systemu obsługi płatności wysokokwotowych – SORBNET3.

W lutym czytelnicy portalu bankier.pl mieli okazję przeczytać wywiad dotyczący Modułu obsługi systemu SORBNET3, który jest naszym nowym narzędziem dla bankowości – czytaj artykuł

W poprzednim miesiącu mieliśmy również przyjemność uczestniczyć w największym wydarzeniu branży bankowej – Forum Bankowym. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Wyzwania stojące przed polskim sektorem bankowym w warunkach poprawiającej się stopniowo koniunktury gospodarczej i spodziewanych zmian w polityce gospodarczej kraju”.

Forum było doskonałą okazją do przedstawienia naszych rozwiązań dedykowanych właśnie branży bankowej. Uczestnicy mogli bliżej zapoznać się z naszymi systemami – PAYMENT HUBem oraz jego specyficznymi modułami: Modułem obsługi systemu SORBNET3, oraz Modułem KONWERTER MT/MX, a także z rodziną produktów FLEXI SERVICES. Uczestnicy Forum mieli możliwość porozmawiania z naszymi ekspertami Piotrem Hojorem oraz Grzegorzem Jamerem na temat zalet i funkcjonalności proponowanych przez nas produktów. Grzegorz i Piotr udzielili również wywiadu dziennikarzowi portalu bank.pl, do wysłuchania którego serdecznie zapraszam – wywiad oraz artykuł z naszymi specjalistami

Po spotkaniach i rozmowach z osobami związanymi z sektorem finansowym widzimy, że jesteśmy doceniani przez środowisko bankowe i odbierani jako wysokiej klasy eksperci. Nasze wieloletnie doświadczenie we współpracy z sektorem finansowym i z branżą bankową pozwoliło nam opracować rozwiązania, które spełniają oczekiwania wymagających i specyficznych obszarów. Moduł obsługi systemu SORBNET3 oraz produkty FLEXI SERVICES zdobyły już uznanie wśród pierwszych Klientów, co daje nam jeszcze większą motywację do pracy i podejmowania kolejnych wyzwań. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych sukcesach, na które wszyscy pracujemy każdego dnia.