Sygnity

Aktualności

Witamy nowego klienta – Klimat Energia Gospodarka Wodna

Klimat-Energia-Gospodarka Wodna to krakowska jednostka samorządowa, która zajmuje się m.in. budową i utrzymaniem systemu odwodnienia miasta, ochroną przeciwpowodziową i inwestycjami w odnawialne źródła energii. To pierwsza w Polsce wyspecjalizowana jednostka samorządowa, powołana by adaptować miasto do zmian klimatu. W ramach umowy wdrożymy oprogramowanie do ewidencjonowania i zarządzania miejskim systemem odwodnieniowym.

W ramach podpisanej właśnie umowy wdrożymy oprogramowanie do ewidencjonowania i zarządzania systemem odwodnieniowym miasta Krakowa wraz z jego urządzeniami i obiektami. System obejmie ewidencją m.in. ok. 600 km sieci kanalizacji deszczowej, 230 km rowów, 27 tysięcy wpustów ulicznych, 23 przepompownie, a także liczne przyłącza, studzienki kanalizacyjne, mosty, miejskie szalety i fontanny.

Dzięki rozwiązaniu klient:

  • Usprawni zarządzanie informacją, dzięki przechowywaniu wszystkich danych technologicznych w jednej bazie
  • Będzie efektywniej zarządzał siecią kanalizacyjną i planowaniem prac na sieci
  • Będzie szybciej wykrywał nieprawidłowości w pracy sieci oraz ich dokładną lokalizację

W Sygnity mamy  wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań IT dla sektora utilities. Nasze rozwiązania wspierają w wielu procesach niezbędnych do prowadzenia skutecznej działalności biznesowej.

Mowa tu w szczególności o oprogramowaniu własnym klasy GIS: SONET i JARC. To platforma usprawniająca procesy związane z zarządzaniem i eksploatacją m.in. sieci kanalizacyjnej w obszarze operacyjnym, analitycznym i planistycznym. Platforma jest dostępna w wersji desktopowej, przeglądarkowej oraz mobilnej.

Więcej informacji na temat naszej oferty można znaleźć na stronie sygnity.pl.