Sygnity

Serwis

Oferta Sygnity obejmująca obszar zarządzania gotówką ma charakter kompleksowy, dlatego usługi serwisowe są jednym z kluczowych obszarów naszej działalności. Od ponad 30 lat świadczymy wsparcie w zakresie utrzymania oprogramowania oraz naprawy urządzeń. Blisko 80 techników realizuje serwis zarówno sprzętu IT (komputery PC, laptopy, serwery, urządzenia skanujące/drukujące, urządzenia sieciowe), jak również specjalistycznego wyposażenia placówek (tj. recyklery kasjerskie, bankomaty, sortery, liczarki,). Usługi realizujemy w trybie 24/7/365, co pozwala nam reagować błyskawicznie na potrzeby klientów.

Korzyści biznesowe

W ramach usług serwisowych realizujemy nie tylko bieżące naprawy, ale także konserwacje oraz modyfikacje oprogramowania i sprzętu realizując tym samym kompleksowy zakres oczekiwanej obsługi wsparcia.

Powierzenie nam realizacji usług serwisowych daje Państwu gwarancję realizacji usługi w krótkim czasie oraz na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu dedykowanego systemu CRM, do którego dostęp ma każdy z naszych klientów możliwy jest bieżący monitoring zleceń serwisowych oraz czasu ich realizacji i stopnia spełnienia zakontraktowanych warunków SLA.

Sieć serwisowa Sygnity

Usługi serwisowe realizowane są przez kilka zespołów zlokalizowanych w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski. Pierwszym zespołem, który podejmuje działanie jest zespół Centralnego Help Desk-u. Obecnie posiadamy 2 centra zlokalizowane w Lublinie i Gdańsku, które to przyjmują zgłoszenia oraz koordynują ich realizację w trybie 24/7/365 dni zgodnie z dedykowanym SLA.

Drugi zespół to ponad 80 inżynierów rozlokowanych w 14 centrach serwisowych. Jest to zespół z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi serwisowej on-site u klienta.

Powyższe działania wspierane są także poprzez sieć 7 magazynów regionalnych oraz 2 magazynów centralnych. Dzięki temu zapewniamy stały dostęp do części zamiennych oraz dysponujemy niezbędną powierzchnią do przechowywania powierzonego sprzętu. Obecnie obsługujemy ponad 4.000 placówek oraz ponad 23.000 jednostek sprzętu.

Porozmawiaj z ekspertem

Adam Pietrasik

Dyrektor Sprzedaży

AdPietrasik@sygnity.pl

Krzysztof Figas

Menedżer Rozwoju Biznesu

KFigas@sygnity.pl

Masz pytania odnośnie tego produktu?

    W celu zapoznania się z zasadami przetwarzania udostępnionych nam danych osobowych proszę kliknąć w link:

    Polityka prywatności