Sygnity

Aktualności

Sygnity udostępnia System TMS Janus 5.0 w języku ukraińskim

Sygnity wprowadza ukraińską wersję językową dla kolejnego ze swoich produktów – systemu do zarządzania transportem Janus 5.0. Wprowadzenie nowej wersji językowej ułatwi dostęp do programu rosnącej grupie Ukraińców pracujących w Polsce. Przetłumaczony interfejs użytkownika umożliwia ukraińskojęzycznym pracownikom wygodne korzystanie z wszystkich funkcjonalności systemu.

Grupa Sygnity, jako wiodący na polskim rynku dostawca oprogramowania wychodzi naprzeciw dynamicznym zmianom w gospodarce, które są związane z konfliktem zbrojnym w Ukrainie oraz napływem uchodźców do naszego kraju. Przybysze z Ukrainy znajdują pracę m.in. w branży logistycznej jako planiści, dyspozytorzy, kierowcy i magazynierzy, codziennie wspierają krajowy oraz międzynarodowy łańcuch dostaw. Nowa wersja językowa Janus 5.0 pozwala na szybsze wdrożenie pracowników z Ukrainy, zapewnia im większy komfort oraz podnosi efektywność ich pracy.

Wprowadzenie ukraińskiej wersji językowej do Systemu Janus 5.0 jest naszą odpowiedzią na potrzeby branży logistycznej, która zatrudnia coraz więcej osób pochodzących z Ukrainy. Chcemy, aby nasze narzędzie było nie tylko funkcjonalne i efektywne, ale też łatwe w obsłudze. Możliwość pracy w języku ukraińskim będzie dużym ułatwieniem dla pracowników i pozwoli im na szybsze wdrożenie się w obowiązki. Dzięki nowej wersji językowej pracę będą mogły podjąć również osoby pochodzące z Ukrainy, które nie mówią po polsku, a biorąc pod uwagę fakt, że branża logistyczna boryka się z niedoborem pracowników, takie rozwiązanie będzie korzystne dla wszystkich Użytkowników Systemów Janus – mówi Leszek Frączek, Dyrektor Obszaru Biznesowego Rozwiązania dla Przemysłu w Sygnity.

System Janus 5. pomaga pracownikom z branży logistycznej w realizowaniu szeregu codziennych zadań związanych z procesem transportowym w dużych polskich firmach produkcyjnych oraz centrach dystrybucyjnych. Wspiera ich na każdym etapie – od zarządzania logistyką wewnętrzną po wybór przewoźników oraz nadzór nad zleceniami transportowymi. Z systemu codziennie korzystają wiodące polskie przedsiębiorstwa, min. największa polska firma odzieżowa oraz czołowy producent nawozów i chemikaliów.

Sygnity angażuje się nie tylko w szereg akcji charytatywnych związanych z wojną za naszą wschodnią granicą, ale także skupia się na dostosowaniu swoich produktów do nowych wymagań rynku. Działania Spółki w tym zakresie będą kontynuowane, a kolejne kroki będą odpowiedzią na bieżące potrzeby rynku.